Ida Nowakowska wystąpiła na estradzie z synem. Jej występ podzielił widzów. "Dziecko to nie rekwizyt"

Ida Nowakowska wystąpiła na scenie z okazji koncertu TVP "Bo w rodzinie siła", gdzie zaśpiewała kołysankę towarzyszącemu jej synowi. Nie wszystkim się to spodobało.

Więcej na temat aktualnych wydarzeń znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Ida Nowakowska, odkąd została mamą, niemal natychmiast wróciła do pracy w TVP. Chętnie zabiera syna ze sobą, m.in. na nagrania "Pytania na Śniadanie". Wiele razy mówiła o tym, że może pod tym względem liczyć na wyrozumiałość pracodawcy. Nieraz zdarzało się, że w przerwie karmiła dziecko piersią. Ostatnio maluch kolejny raz towarzyszył mamie w pracy, ale tym razem podczas występu. Maksymilian słuchał, jak jego rodzicielka śpiewa kołysankę. Internauci mają podzielone zdania na temat tego występu.

Zobacz wideo Ida Nowakowska planuje powiększenie rodziny? "Chcę, by syn miał rodzeństwo"

Ida Nowakowska zaśpiewała kołysankę synowi na estradzie. Jej występ podzielił widzów

Tancerka w duecie z Tadeuszem Seibertem wykonała "Kołysankę dla okruszka". Rolę okruszka odgrywał jej syn. Na Instagramie zamieściła zapowiedź koncertu oraz nagranie, w którym mówi, jak ważny jest to dla niej koncert podkreślający rolę rodziny w życiu. Niestety znaczna część internautów nie podzielała optymizmu prezenterki. 

Nie wierzę. Włączam TVP2 , a tam kto? Ida! Naprawdę nie ma innych prezenterów, którzy mają większe dzieci?
Dziecko to nie rekwizyt. Mam niespełna dwuletniego malucha i nie wyobrażam sobie, jak można prowadzić tak intensywne życie. Po co? - skomentowali internauci na Instagramie.

Niektórzy stwierdzili, że zabieranie wszędzie malucha jest niepotrzebne.

Taka szopka tylko w TVP. Rzeczywiście szkoda tych malutkich dzieci, które są tak intensywnie pokazywane w mediach - czytamy w komentarzach.

Nie brakowało jednak głosów, które chwaliły tancerkę. Została okrzyknięta "kobietą wielu talentów". 

Cudowny utwór. Ciarki i łezka kręciła się w oku, a najmłodszy wokalista też chciał zaśpiewać i to było takie urocze, jak mama sobie poradziła - skomentowała fanka.

Na instagramowym koncie Idy Nowakowskiej nie brakuje kadrów z synem, którego często tuli i pozuje z nim do zdjęć. W przeciwieństwie do niektórych gwiazd, prezenterka chętnie pokazuje dziecko w mediach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.