"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Łyczakowska relacjonuje poród. Pokazała zdjęcie z porodówki. "Zaczęło się"

Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojechała do szpitala, gdzie oczekuje narodzin pierwszego dziecka. Dodała na Instagramie zdjęcie z porodówki.

Więcej na temat ciąży i porodu przeczytacie na stronie głównej Gazeta.pl

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich codzienne życie śledzą setki tysięcy osób. Zgromadzili także sporo fanów na kanale na YouTube, gdzie nagrywają vlogi i opowiadają o swoich perypetiach. Para oczekuje na narodziny pierwszego dziecka. Od kilku tygodni wyczekiwali na to, aż "się zacznie". W końcu była uczestniczka programu powiadomiła fanów, że pojechała do szpitala.

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Łyczakowska jest w szpitalu. Pokazała zdjęcie z porodówki. "Zaczęło się"

Fani od dawna oczekują narodzin dziecka Agnieszki i Wojciecha. Niedawno pojawiły się plotki, że jest już po porodzie, ale małżeństwo zdementowało spekulacje. Jednak 3 stycznia małżeństwo pojechało na porodówkę. Agnieszka dodała na Instagramie zdjęcie ze szpitala, na którym widać, jak leży w łóżku, trzymając się za brzuch.

Zaczęło się. Czekamy na ciebie kruszynko - napisała na InstaStories.

Ze względu na pandemię i związane z nią obostrzenia Wojciech nie mógł uczestniczyć przy porodzie, ale zapewnił wsparcie, wyczekując pod szpitalem.

Dziewczyny, jestem z wami. Tata czeka - napisał na Instagramie.

Agnieszka Łyczakowska oczekuje na poródAgnieszka Łyczakowska oczekuje na poród fot. instagram.com

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojciech czekają na córkę

Małżeństwo oczekuje narodzin córki. Od początku oboje podkreślali, że jest to dla nich wyjątkowy czas. Para jakiś czas temu otworzyła się i opowiedziała, że nie jest to pierwsza ciąża Agnieszki. Przeżyli trudne chwile, ponieważ kobieta kilka razy poroniła. Teraz regularnie dzielili się radością i marzeniem o dziecku. Nie zabrakło także romantycznych sesji zdjęciowych, na których widać ciążowe kształty przyszłej mamy. Rodzice z pewnością pochwalą się, kiedy ich córka przyjdzie na świat. My także oczekujemy na tę wiadomość.

Wojciech Janik dodał zdjęcie spod szpitala. Oczekuje na narodziny córkiWojciech Janik dodał zdjęcie spod szpitala. Oczekuje na narodziny córki fot. instagram.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.