Dominika Tajner pieści dłoń partnera. Ma na imię Adam i wiemy, jak wygląda! Wychowuje syna

Dominika Tajner stara ułożyć sobie życie na nowo po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim. Właśnie na jaw wyszło, że znów się zakochała. Oznaczyła profil ukochanego na InstaStories.

Więcej na temat gwiazd i ich związków przeczytasz, odwiedzają stronę główną Gazeta.pl.

Niebawem miną trzy lata, jak w atmosferze skandalu Michał Wiśniewski rozstał się z Dominiką Tajner. Choć on szybko ułożył sobie życie u boku Poli, z którą doczekał się syna, jego była agentka i żona nie miała tyle szczęścia. Co jakiś czas informowała w mediach, że otworzyła się na bliższą relację, ale równie często publikowała oświadczenia o rozstaniach. Aktualnie znów jest na etapie... zakochania?

Zobacz wideo The Story Of My Life. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner opowiedzą o swoim pierwszym spotkaniu. Było zaplanowane?

Dominika Tajner całuje dłoń partnera. Wiemy, kim jest i jak wygląda!

Dominika Tajner informowała jakiś czas temu, że znów jest singielką. Długo nie musieliśmy czekać jednak, aż znów da do zrozumienia, że się zakochała. Okazuje się bowiem, że serce skradł jej niejaki Adam Witkow. Skąd o tym wiemy? Celebrytka oznaczyła jego instagramowy profil na relacji, na której całuje jego rękę.

Kochani, zdrowia i miłości wam życzę, a marzenia zaczną się spełniać" - napisała uradowana.

Dominika Tajner z nowym partneremDominika Tajner z nowym partnerem screen IG

Z instagramowego opisu mężczyzny dowiadujemy się, że na co dzień mieszka w podwarszawskim Konstancinie i "ratuje Afrykę". Na jego profilu dostrzegamy również zdjęcie z kilkuletnim chłopcem, a hasztag sugeruje, że ten uroczy blondasek to jego syn.

ZOBACZ TEŻDominika Tajner relacjonuje: jedna impreza, dwie żony Michała Wiśniewskiego. On króluje na parkiecie. Gdzie jest Pola?

Mamy nadzieję, że tym razem Dominika Tajner zazna miłosnego szczęścia na dłużej. W końcu w ostatnim czasie nie miała lekko, musiała poddać się operacji usuwania guzów z piersi.

Więcej o: