Marcin Bosak złożył pozew o rozwód z Marią Dębską? Tygodnik nie ma wątpliwości. "Chce rozpocząć nowy etap życia"

Jak podaje źródło brukowca "Na żywo", do sądu trafił już pozew rozwodowy Marcina Bosaka i Marii Dębskiej. Aktorzy mają czekać na wyznaczenie pierwszego terminu rozprawy.

Więcej o małżeńskich kryzysach, sporach i rozwodach przeczytasz na Gazeta.pl

O kryzysie w małżeństwie Marii DębskiejMarcina Bosaka mówi się od premiery filmu "Bo we mnie jest seks", w którym aktorka wcieliła się w rolę Kaliny Jędrusik. Na wydarzeniu promującym produkcję Dębska pojawiła bowiem się bez męża, a jakby tego było mało - została sfotografowana w objęciach popularnego dziennikarza. Po kilku tygodniach zdementowała plotki o romansie ze Stanisławem Trzcińskim, jednak nie odniosła się do doniesień o problemach w związku. Ostatnio pojawiły się plotki, że para już ze sobą nie mieszka, a najświeższe informacje, które podaje tygodnik "Na żywo", wskazują na to, że między Dębska i Bosakiem jest już definitywnie skończone.

Zobacz wideo Maria Dębska: "Ślub będzie, ale nie w Toskanii"

Tabloid twierdzi, że Marcin Bosak złożył pozew o rozwód z Marią Dębską

Jak podaje źródło tabloidu, Marcin Bosak złożył już pozew o rozwód i oczekuje na dalsze postępowanie sądowe. 

Marcin Bosak złożył pozew o rozwód i czeka na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy. Musi uzbroić się w cierpliwość, bo to może potrwać wiele miesięcy - informuje "Na żywo".

W tygodniku czytamy, że Bosak chce definitywnie zakończyć małżeństwo z Dębską i stara się patrzeć na przyszłość z optymizmem. Ma nadzieję, że rozwód przebiegnie możliwie bezboleśnie.

Chce zamknąć ten trudny rozdział związany z Marią, rozwieść się z klasą i rozpocząć nowy, szczęśliwszy etap życia, w którym będzie miejsce na wszystko, czego pragnie - zdradza znajoma aktora.

Zarówno Dębska, jak i Bosak, nie odnieśli się jeszcze do spekulacji, które pojawiły się w mediach. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.