Julia Rosnowska urodziła! Aktorka podzieliła się szczerym wyznaniem. "Od euforii do zmęczenia"

Julia Rosnowska ogłosiła na Instagramie, że kilka dni temu urodziła dziecko. To druga pociecha aktorki.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

W poniedziałek Mary Komasa opublikowała na Instagramie zdjęcie z sali szpitalnej, na którym mogliśmy zobaczyć jej nowo narodzone dziecko. Wokalistka powitała na świecie chłopca. Dzień później wspaniałą nowinę przekazała w mediach społecznościowych aktorka znana głównie z roli w serialu "Julia", Julia Rosnowska

Zobacz wideo Joanna Opozda przez ciążę wycofała się z życia zawodowego. "Musiałam zrezygnować z wielu fajnych projektów"

Co dziś robią wokalistki zespołu De Su? Ich przebój 'Kto wie' przez lata nie stracił na popularnościCo robią wokalistki zespołu De Su? Ich przebój "Kto wie" przez lata nie stracił na popularności

Julia Rosnowska urodziła dziecko

Julia Rosnowska opublikowała na Instagramie wzruszający wpis oraz zdjęcie, na którym widać, jak noworodek obejmuje jej dłoń.

Mniejszy człowiek jest z nami od kilku dni i szukamy się w nowej rzeczywistości. Hormony totalnej euforii powoli opadają i wkrada się pierwsze zmęczenie. Ale zostaje przeogromna wdzięczność. Wdzięczność dla ludzi, którzy ze mną byli i pomogli mniejszemu i mi przejść przez ten portal. Wdzięczność, że wszystko potoczyło się najpiękniej, jak mogło w zastanych okolicznościach. Wdzięczność, że znów było mi dane poczuć jak to jest być częścią kontinuum. Wdzięczność dla mnie samej, bo umiałam o siebie zadbać - napisała na Instagramie.

Aktorka zaznaczyła, że w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy, a także podczas porodu oraz w połogu jej ciało wykonało niewiarygodną pracę. 

Kocham cię ciało. Jesteś wspaniałe. No i też wdzięczność, bo takie dziś piękne słońce. Trochę może patetycznie, ale jak rodzą się człowiek i rodzic, to ciężko nie być ciut patetycznym - dodała na koniec.
 

Young LeosiaYoung Leosia ma gest. Przekazuje wynagrodzenie fundacji dla dziewcząt

Przypomnijmy, że pierwsze dziecko Julii Rosnowskiej urodziło się w czerwcu 2019 roku. Aktorka zdecydowała się wówczas na poród w domu. Przyznała, że był to dla niej jednocześnie najtrudniejszy i najbardziej niesamowity dzień w życiu.

Więcej o: