Tom Holland i Zendaya nie powinni być razem? "Powiedziałam: nie idźcie tą drogą". Nie oni pierwsi złamali tę zasadę

Lista par, które zakochały się na planach filmowych, nie ma końca. Bywa, że miłość zrodzona w takich warunkach zwiastuje piękny związek, małżeństwo czy przyjaźń. Jednakże często romans szybko się kończy i komplikuje wspólną pracę. Tom Holland i Zendaya zostali przed tym ostrzeżeni, a i tak postanowili być razem.

Więcej na temat celebrytów z Hollywood przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo "Spider-Man: No Way Home", czyli skąd my znamy tych złoczyńców

Związki pająka i Mary Jane to już chyba tradycja. Miłość filmowej pary przekłada się na prywatne relacje aktorów. I to za każdym razem! Tom Holland i Zendaya dołączyli do prestiżowej grupy "spider-związków". W pierwszej odsłonie "Spider-Mana" odtwórcy głównych ról - Tobey Maguier i Kristen Dunst - związali się ze sobą na rok, a Andrew Garfield i Emma Stone z drugiej wersji marvelowskiego hitu aż na cztery lata. Teraz przyszedł czas na najmłodszych głównych aktorów.

Patrcycja Wieja "Projekt Lady". Była pupilką Małgorzaty Rozenek. Jak potoczyło się życie Patrycji Wiei?

Gwiazdy "Spider-Mana" zignorowały radę producentów

Jak się okazuje, producenci hitu o człowieku pająku po związku Maguiera i Dunst, stali się sceptyczni wobec miłości między głównymi aktorami. Dla "New York Timesa" jedna z producentek serii "Spider-Man", Amy Pascal, stwierdziła, że to komplikuje sprawę. Swoją opinię przekazała Tomowi i Zendayi oraz Andrew i Emmie tuż przed rozpoczęciem zdjęć. Obie pary zignorowały radę.

Wzięłam Toma i Zendayę na bok, osobno, kiedy po raz pierwszy obsadziliśmy ich w role. Powiedziałam: nie idźcie tą drogą - po prostu nie. Postarajcie się.
Udzieliłam tej samej rady Andrew i Emmie. To może po prostu skomplikować sprawy, wiesz? I wszyscy mnie zignorowali.
 

Rzecz w tym, że każdy tworzy własną historię miłosną. Jak sugeruje Amy, Maguierowi i Dunst zerwanie w trakcie pracy nie wyszło na dobre i wpłynęło to na współpracę. Z drugiej strony Garfieldowi i Stone udało się związek utrzymać dużo dłużej i przeżyć wiele pięknych chwil. Holland i Zendaya mają swój pomysł na miłość. Para utrzymuje prywatność z dala od reflektorów i fleszy. Nikt nawet nie wie, jak długo są ze sobą. Poza tym - miłość nie wybiera.

Robert i Anna Lewandowscy, Tom Holland, Zendaya Złota Piłka 2021. Anna i Robert Lewandowscy zapozowali na ściance z gwiazdami kina

Więcej o: