Małgorzata Ohme obnażyła niewiedzę na wizji. Powiedziała, jak zajmuje się psem. Ekspertkę zamurowało. "Dostaniesz lanie"

Małgorzata Ohme zaliczyła wpadkę w programie "Dzień dobry TVN". Prezenterka wypowiedziała się na temat bezpiecznego podróżowania ze zwierzęciem, ale okazało się, że sama nie przestrzega podstawowych zasad.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl. 

W sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN" Małgorzata Ohme i Filip Chajzer poruszyli temat podróżowania ze zwierzętami. Do studia zaprosili behawiorystkę, która na początku z niedowierzaniem słuchała słów prowadzących. Chodziło o to, w jaki sposób Ohme podróżuje z własnym czworonogiem. Ekspertkę zamurowało.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme reaguje na wywiad Woźniak-Starak z Dykiel

Małgorzata Ohme powiedziała na wizji, jak zajmuje się psem. Ekspertkę zamurowało

Małgorzata Ohme jest właścicielką niewielkiego psa. Podczas podróży autem nie przestrzega zasad bezpieczeństwa. W czasie rozmowy z ekspertką początkowo nie chciała o tym mówić, ale wyręczył ją Filip Chajzer.

Ja nie powiem, jak przewożę, bo nie jestem dobrym przykładem - powiedziała Ohme.
Gosia, ty to robisz w najgorszy możliwy sposób. Wozisz psa na kolanach - skwitował Chajzer.

Na kanapie w "Dzień dobry TVN" siedziała Aneta Awtoniuk, behawiorystka zwierząt i terapeutka.

Prowadząc auto? - dopytywała z niedowierzaniem.

Prezenterka znalazła się pod presją. Wyznała, że "czasem jej się to zdarza", ale jamnik jest "bardzo grzeczny i cicho siedzi na kolanku". Behawiorystka nie wierzyła w to, co słyszy ona i tysiące widzów przed telewizorami.

Czy mogę obiecać widzom, że dostaniesz lanie ode mnie poza anteną? - powiedziała.

Następnie postanowiła wytłumaczyć prowadzącej, że nawet małe zwierzę przewożone bez żadnego zabezpieczenia, może zagrażać życiu i zdrowiu kierowcy oraz pasażerów, jest narażone na dodatkowy stres, a w razie wypadku lub chociażby gwałtownego hamowania może zostać poważnie ranne.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.