Sandra Kubicka zdradziła, jak poznała Barona. Mogłaby czekać z seksem do ślubu? Szczere wyznanie modelki

Sandra Kubicka odkrywa kolejne informacje na temat związku z Baronem. Modelka opowiedziała o tym, jak doszło do tego, że zostali parą i zdobyła się na kilka szczerych wyznań.

Więcej na temat gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Odkąd Sandra Kubicka i Baron zostali parą, nie zamierzali się ukrywać. Chętnie opowiadają o swoim związku i uczuciach, jakimi siebie darzą. Fani mogą obserwować ich życie w mediach społecznościowych, gdzie para dodaje mnóstwo wspólnych zdjęć i romantycznych opisów. Tym razem modelka odpowiadała na pytania fanów. W Q&A roiło się od pytań na temat tej relacji. Co powiedziała na temat miłości do muzyka?

Zobacz wideo Sandra Kubicka podgląda, co u byłych? "Do CV powinnam wpisać profesję detektywa"

Sandra Kubicka zdradziła, jak poznała Barona. Mogłaby czekać z seksem do ślubu? Szczere wyznanie modelki

Jedno z pytań fanów dotyczyło tego, jak modelka i muzyk się poznali. Czy od razu się w sobie zakochali? Sandra Kubicka odpowiedziała ze szczegółami na InstaStories.

Cztery lata temu poszliśmy na drinka jako znajomi. [...] Znaliśmy się oczywiście. Na pewno przeszliśmy sobie przez myśl nie raz, ale nie patrzyliśmy na siebie w ten sposób, pod kątem związku i miłości. Nie byliśmy na siebie gotowi. Teraz jest czas na nas. Przyciągnęliśmy siebie myślami - wyznała modelka.

Z jej opowieści wynika, że strzała amora to było ich przeznaczenie.

Pamiętam, jak powiedziałam do Harry'ego coś o Alku, tak po prostu, że jest megaprzystojnym ciachem i wydaje się ciepłą osobą. Kilka dni później na niego wpadłam i już nie puściłam. Nic się nie dzieje bez przyczyny - dodała.

Sandra Kubicka odpowiedziała na pytanie fanów, jak poznała BaronaSandra Kubicka odpowiedziała na pytanie fanów, jak poznała Barona fot. instagram.com/sandrakubicka

Ale Sandra Kubicka została także zapytana o sprawy łóżkowe. Czy mogłaby się powstrzymać od łóżkowych igraszek z Baronem aż do ślubu? Okazuje się, że nie wytrzymałaby takiej presji. Woli wiedzieć, co w trawie piszczy.

Eeeee nie. A co, jakby potem było turbo MAŁE rozczarowanie.... Oczywiście kto co tam lubi, ale ja nie jestem z tych - napisała na Instagramie.

Modelka dodała jeszcze, że z Baronem "są silni osobno, ale razem niezniszczalni", dlatego nie przejmują się krytyką na swój temat. Zdaniem modelki miłość wszystko zwycięży. Romantycznie?

Sandra Kubicka odpowiedziała na pytanie fanów, czy mogłaby czekać z seksem do ślubuSandra Kubicka odpowiedziała na pytanie fanów, czy mogłaby czekać z seksem do ślubu fot. instagram.com/sandrakubicka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.