Edyta Zając zachwycona akcją dla samotnych seniorów, Doda zachęca do pomocy. Gwiazdy wspierają zbiórkę Plotka

Plotek ponownie włączył się w akcję dobroczynną Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Razem z czytelnikami i gwiazdami polskiego show-biznesu robimy wszystko, aby samotni seniorzy mieli udane święta.

Plotek już po raz trzeci wspiera akcję Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Tym razem zbieramy pieniądze na kolacje wigilijne dla seniorów, którzy święta Bożego Narodzenia spędzą w samotności. Świąteczny posiłek dla jednej osoby to koszt 50 zł. Na nasz apel odpowiedziało już wiele osób, w tym gwiazdy, o których na co dzień możecie przeczytać na stronach Plotka.

Plotek pomaga senioromPlotek pomaga seniorom Plotek

Gwiazdy promują zbiórkę dla samotnych seniorów

W ramach akcji dobroczynnej zwróciliśmy się do wielu znanych osób z polskiego show-biznesu, aby korzystając z zasięgów, razem z redakcją Plotka i Stowarzyszeniem mali bracia Ubogich zrobili coś dobrego dla potrzebujących seniorów. Wystarczyło kilka chwil, aby zbiórkę w mediach społecznościowych zaczęły promować m.in. Anna Czartoryska-Niemczycka, znana z serialu "Rodzina zastępcza" Misheel Jargalsaikhan, Deynn, Natalia Siwiec, była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Oliwia Ciesiółka, a także Doda i Magdalena Pieczonka.

A gdybyście, robiąc zakupy, chcieli także pomóc komuś w potrzebie... - zachęcała fanów Anna Czartoryska-Niemczycka.

Wesprzyj zbiórkę TUTAJ.

Obok losu samotnych seniorów obojętnie nie przeszły także Launo, którą niedawno oglądaliśmy w programie "Hotel Paradise", modelka Edyta Zając, Maffashion oraz wiele innych osób, którym dziękujemy za wsparcie.

Wspaniała akcja! Wsparcie dla samotnych seniorów w ten świąteczny czas - napisała na Instagramie Edyta Zając.

Edyta Zając wspiera akcjęEdyta Zając wspiera akcję InstaStories

Plotek pomaga seniorom

Przez wiele lat stowarzyszenie wspólnie z wolontariuszami organizowało uroczyste spotkania wigilijne dla potrzebujących seniorów, jednak ze względu na pandemię koronawirusa zmieniono formułę akcji. Seniorzy mogą nadal liczyć na wigilijną kolację, upominek i życzenia, o co dbają wolontariusze.

Przypominamy, że zbiórka jest dostępna na facebookowym profilu Plotka. Akcja do 24 grudnia. Jeśli nie możesz dokonać wpłaty, wspomnij o akcji na swoim Instagramie lub Facebooku i oznacz hasztagiem #Plotekpomagaseniorom.

Wesprzyj zbiórkę TUTAJ

Razem możemy sprawić, że te święta dla wielu osób będą piękniejsze!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.