Paulina Krupińska zapytana o kompleksy. Nie unikała odpowiedzi. "Nie miałam i nie mam na to wpływu"

Paulina Krupińska uchodzi za jedną z najpiękniejszych prezenterek telewizyjnych. Jak wiele kobiet również ona ma kompleksy.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Paulina Krupińska od kilku lat jest na fali. W marcu 2020 r. została prezenterką programu "Dzień dobry TVN", w którym partneruje jej Damian Michałowski. Wcześniej gwiazda odnosiła sukcesy w modelingu. W 2012 r. zdobyła tytuł Miss Polonia, a rok później reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe. Od tamtego czasu na dobre rozgościła się na salonach.

Zobacz wideo

Paulina Krupińska zapytana o kompleksy. Nie unikała odpowiedzi

Paulina Krupińska zorganizowała ostatnio dla fanów sesję pytań i odpowiedzi. Podczas zabawy wyznała m.in., że w młodości nazywano ją jelonkiem Bambi, wieżą Eiffla czy krupnikiem. Jedna z internautek postanowiła zapytać ją o kompleksy.

Czy kiedykolwiek miała pani kompleks wzrostu? Mam 176 cm i źle się czuje wśród niskich facetów - napisała internautka.

Gospodyni "Dzień dobry TVN" mierzy 178 cm i jak przyznała, na pewnym etapie wzrost faktycznie jej przeszkadzał.

Ogromny i niestety niektórzy faceci jeszcze podkreślali, że jestem taka wysoka, a to oni byli niscy. Generalnie nie miałam i nie mam na to wpływu, jakiego jestem wzrostu, więc to zaakceptowałam i zmieniłam w atut.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska InstaStories

Krupińska przyznała, że dzięki wysokiemu wzrostowi otrzymywała więcej propozycji niż niższe modelki.

Pamiętaj, jeszcze się taki nie urodził, który by każdemu dogodził.  Przebywaj wśród wysokich facetów, wtedy będziesz czuła się w sam raz lub wśród niskich, którzy mają wysokie poczucie własnej wartości i nie dadzą ci do zrozumienia, że jesteś za wysoka - dodała gwiazda TVN.

Cenna rada. Warto pamiętać, by otaczać się ludźmi, przy których czujemy się dobrze we własnej skórze. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.