Nicole Kidman nosiła tę fryzurę w latach 90., gdy była z Cruisem. Teraz zrobiła w niej wielkie wejście na czerwony dywan

Nicole Kidman w środę olśniła na premierze "Being the Ricardos", w którym wciela się w główną postać - Lucille Ball. Zdecydowała się na fryzurę, którą najchętniej nosiła w latach 90. Piękna!

Więcej tekstów dotyczących wielkich wyjść gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Nicole Kidman w latach 80. i 90. dopiero zaczynała swoją karierę i dostawała pierwsze poważne oferty. Po 30 latach wystąpiła we fryzurze, która wówczas była jej znakiem rozpoznawczym. Kręcone loki upięte w kok robiły wrażenie.

Zobacz wideo Co łączy Kylie Minogue, Nicole Kidman i Margot Robbie?

Nicole Kidman we fryzurze z początków kariery

54-letnia Nicole Kidman w środę pojawiła się na premierze "Being the Ricardos" w kinie Hayden Orpheum Picture Palace w Sydney. Razem z mężem Keithem Urbanem pozowała na ściance. Nie obyło się bez objęć i czułych spojrzeń w oczy. To jednak nie zaloty pary, a fryzura aktorki zwróciła naszą uwagę. Obecnie najchętniej prostuje swoje pasma albo zawija je przy końcach. Przypominamy sobie jednak, że Kidman w latach 90. i na początku 2000 chętnie pokazywała się w lokach - nosiła je rozpuszczone albo luźno upięte. Tym razem postawiła na tę drugą opcję i wyglądała pięknie. 

Nicole Kidman and Keith UrbanNicole Kidman and Keith Urban EASTNEWS

Podobną fryzurę Kidman miała m.in. na planie filmu "Szybki jak błyskawica" w 1989 roku.

'Za horyzontem' Nicole Kidman, 1992'Za horyzontem' Nicole Kidman, 1992 EASTNEWS

Poznała wówczas Toma Cruise, za którego wyszła już rok później. Media oszalały na ich punkcie - oni zresztą na swoim wzajemnie też. Ona była pięknością o anielskiej urodzie, on jednym z najsłynniejszych młodych aktorów w Hollywood tamtego okresu.

TOM CRUISE AND NICOLE KIDMANTOM CRUISE AND NICOLE KIDMAN EASTNEWS

Na zdjęciu w 1995 roku ma fryzurę i kolor niemal identyczny jak na najnowszych ujęciach z premiery. 

Nicole KidmanNicole Kidman EASTNEWS

Naszym zdaniem wciąż wygląda tak samo pięknie. 

Zobacz też: Nicole Kidman w ekstremalnie krótkiej fryzurze. Fani: Aż się przestraszyłam! Jest wytłumaczenie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.