Monika Olejnik w programie na żywo została zapytana o Piotra Kraśkę. Wybrnęła z sytuacji?

Monika Olejnik podczas "Kropki nad i" została zapytana o Piotra Kraśkę. Przypomnijmy, że prowadzący "Fakty" przez sześć lat łamał prawo, prowadząc samochód bez ważnego prawa jazdy. Co na jego temat miała do powiedzenia prezenterka?

Więcej aktualności przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Piotr Kraśko jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Obecny prowadzący "Fakty" TVN przez wiele lat był też związany z TVP, gdzie był szefem głównego wydania "Wiadomości". Chociaż Piotr Kraśko nie pojawia się na pierwszych stronach gazet jako bohater obyczajowych skandali, w ostatnim czasie narobił sporo szumu. Wszystko przez to, co wykryła rutynowa kontrola policji, jakiej poddał się prezenter w woj. podlaskim. Wówczas okazało się, że dziennikarz od sześciu lat prowadził samochód bez ważnego prawa jazdy. Piotr Kraśko szybko wyraził skruchę i za pomocą mediów społecznościowych przeprosił.

Piotr KraśkoPiotr Kraśko przeprasza za prowadzenie samochodu bez uprawnień

Zobacz wideo Monika Olejnik o trudnym zapraszaniu gości do "Kropki nad i"

Monika Olejnik w programie na żywo została zapytana o Piotra Kraśkę

Niedługo potem o zachowanie kolegi ze stacji została zapytana Monika Olejnik. Gościem prowadzącej "Kropkę nad i" był wiceszef MSZ Piotr Wawrzyk. Dziennikarka podjęła temat Łukasza Mejzy, który od niedawna jest na urlopie. Przypomnijmy, że spółka polityka związanego ze Zjednoczoną prawicą obiecywała leczyć nieuleczalnie chorych pacjentów metodami z niepotwierdzoną skutecznością medyczną.  

Proszę powiedzieć, czy pan Mejza zasłużył sobie na to, żeby zostać zdymisjonowany ? – zapytała na wizji Monika Olejnik.

Piotr Wawrzyk skontrował: 

A czy pani kolega redakcyjny powinien mówić o praworządności w serwisach informacyjnych pani stacji, podczas gdy od sześciu lat łamał prawo?

Monika Olejnik nie pozostawiła tego pytania bez odpowiedzi.

Ja prowadzę "Kropkę nad i", a nie Piotr Kraśko. Mogę panu podać telefon do niego. Pozwoli pan, że pan Piotr Kraśko nie rządzi Polską, tylko pan premier Morawiecki. A w rządzie premiera Morawieckiego jest pan Mejza, który oszukiwał rodziny, oferując im pomoc, mówiąc, że pomoże w uleczeniu dzieci śmiertelnie chorych. Widzi pan różnicę, czy nie? – powiedziała Monika Olejnik.

Spodziewaliście się takiej reakcji?

Piotr Kraśko w głównym wydaniu 'Wiadomości'Piotr Kraśko w "Wiadomościach" . "Kolejny celebryta złapany na rażącym łamaniu prawa"

Więcej o: