Wojtek Sawicki pokazał, jak wygląda miłość. Influencer z "Life on Wheelz" pozuje nago. "To jest rewolucja!"

Wojtek Sawicki pokazał, jak wygląda jego relacja z narzeczoną. Influencer pozuje nago, łamiąc wszelkie stereotypy. Ta fotografia naprawdę porusza emocje!

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wojtek Sawicki, autor profilu Life On Wheelz, wykonuje ogrom pracy, żeby pokazać, jak wygląda świat z perspektywy osób z niepełnosprawnością ruchową. Influencer od dawna jest szczęśliwie zakochany. Jego partnerką jest Agata Tomaszewska. Teraz Wojtek opublikował artystyczne zdjęcie z wybranką.

Zobacz wideo Ile zarabiają paraolimpijczycy? Rażąca dysproporcja. "Nie mówię tego, żeby narzekać" [Studio Biznes]

Romantyczne zdjęcie Wojtka Sawickiego z ukochaną

Fotografia przywodzi na myśl słynne zdjęcie Johna Lennona i Yoko Ono. Bloger jest całkiem nagi, wtulony w partnerkę. Aga leży wyciągnięta w dżinsach i czarnym golfie. Patrzy prosto w obiektyw aparatu.

Jak napisał Sawicki, ten kadr to tylko jedna z prac Renaty Dąbrowskiej, która wykonała zakochanym zdjęcia do artykułu na ich temat, opublikowanego w "Tygodniku Powszechnym".

 Nasze uczucie jest jak to zdjęcie - szczere, odważne i głębokie.
Niemniej mieliśmy trochę wątpliwości, czy na pewno warto dzielić się czymś tak intymnym. Ale po trudnych i burzliwych rozmowach zdecydowaliśmy się na publikację. W końcu jesteśmy tu po to, żeby zmieniać świat, wywracać kanony do góry nogami. Poza tym tytułem naszej rozmowy jest "I niech mówią, co chcą". Mówcie więc, a my zajmiemy się naszą miłością - napisał Wojtek.
 

Fani zachwyceni zdjęciem Wojtka Sawickiego z narzeczoną

Ze słów Wojtka wynika, że przed publikacją fotografii zakochanym towarzyszyły obawy. Jak zareagowali fani pary?

To jest rewolucja! Serio, ten wywiad i zdjęcie to jest kamień milowy. Jestem bardzo poruszona Waszą odwagą i tym, co robicie dla społeczeństwa - napisała Sylwia Chutnik. 
WOW! Zbieram szczękę z podłogi! Piękne przełamanie stereotypów, nie tylko tych wobec OzN, ale też tych płciowych - bo dlaczego to właśnie kobieta ma być naga? Piękne! - dodała jedna z komentujących.
Najpiękniejsze zdjęcie uczuć, jakie widziałam - napisała fanka.

Trzeba przyznać, że fotografia Wojtka i Agaty, którą znajdziecie w galerii na górze strony, jest przełomowa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.