Ben Affleck twierdzi, że pił przez małżeństwo z Jennifer Garner. Internauci oburzeni: Byłeś uzależniony, zanim się z nią ożeniłeś!

O burzliwym związku Bena Afflecka i Jennifer Garner słyszał niemal każdy. Aktor postanowił przypomnieć temat i opowiedzieć o alkoholizmie, uwięzieniu w małżeństwie i przemianie na lepsze. Fani są zniesmaczeni i apelują o wzięcie odpowiedzialności za swoje czyny.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytacie w naszym boksie na gazeta.pl.

Zobacz wideo Jennifer Garner ćwiczy z 83-letnią mamą

W ostatnim czasie na temat Bena Afflecka ponownie zaczęło robić się głośno. A to za sprawą niespodziewanego powrotu do dawnej miłości, Jennifer Lopez. Patrząc na zdjęcia zakochanej pary, które zalewają internet od wielu tygodni, można sądzić, że teraz życie aktora jest sielanką. Nic bardziej mylnego. Wśród pięknych obrazków pojawiły się również wymowne fotografie spod szkoły dzieci Bena. Na zdjęciach widać, jak Ben kłóci się z byłą żoną, przy tym mocno gestykulując. Rozdrapując stare rany, aktor postanowił ponownie opowiedzieć o alkoholizmie i małżeństwie z Garner.

Ben Affleck szczerze o małżeństwie z Jennifer Garner

Podczas wywiadu w programie Howard Stern Show Ben Affleck wypowiedział się na temat związku z Jennifer Garner - o tym jak czuł się w nim uwięziony. Twierdzi, że jednym z powodów choroby alkoholowej, w którą wpadł, miało być małżeństwo z aktorką. W rozmowie zaznaczył, że nie był w nim szczęśliwy, ale nie potrafił odejść ze względu na dzieci. 

Jednym z powodów, dla których zacząłem pić, było to, że czułem się jak w pułapce. Nie mogłem odejść od moich dzieci. Jedyne, co z tym zrobiłem, to wypicie butelki szkockiej i zaśnięcie na kanapie, co okazało się nie być rozwiązaniem.

Ben Affleck obronił Jennifer Lopez przed natrętnym fanemAffleck zachował się jak bohater wobec Lopez podczas zdarzenia na lotnisku. Jest wideo

Aktor dodaje, że mimo prób ratowania relacji małżeństwo nie działało tak, jak powinno.

Próbowaliśmy, bo mieliśmy dzieci. Nie chcieliśmy takiego modelu małżeństwa dla dzieci. Robiliśmy, co w naszej mocy. Wiedziałem, że jest dobrą mamą i miałem nadzieję, że ona wie, że ja jestem dobrym tatą. Musiałem wytrzeźwieć i przyznaję się do tego.

Dla aktora w walce z uzależnieniem ważne okazały się dzieci. Wzrok trójki dzieci skierowany na pijanego ojca zmotywował go do podjęcia walki z chorobą. Od zakończenia leczenia Ben Affleck nie pije.

Jennifer Lopez, Ben AffleckJennifer Lopez, Ben Affleck instagram/jlo

ania lewandowska z córkamiAnna Lewandowska mierzy się z ciężkim pytaniem Klary. "Gdzie jest dom?"

Fani oburzeni postawą aktora

Po wywiadzie ruszyła lawina nieprzychylnych komentarzy wobec Bena Afflecka. Internauci przypominają celebrycie o wsparciu, które otrzymał od Jennifer Garner w walce z alkoholizmem. Aktorka nawet po rozwodzie pomagała byłemu mężowi uporać się z uzależnieniem. Uważają też, że nie powinien nikogo obwiniać za swoje problemy. Na Twitterze możemy przeczytać m.in.:

Mówienie źle o matce swoich dzieci jest okropne.
Obwiniasz swoją byłą żonę za picie? Byłeś uzależniony, zanim się z nią ożeniłeś!
Ben Affleck jest niepodobny do siebie. Nie obwiniaj byłej żony za swoje problemy.

Zgadzacie się z nimi?

Więcej o: