Chrissy Teigen wykąpała się z dziećmi i wywołała burzę w komentarzach. "Niektóre aspekty powinnaś zachować dla siebie"

Chrissy Teigen dodała zdjęcie na Instagramie, na którym widać, jak kąpie się w wannie z dziećmi. Kadr wywołał lawinę komentarzy internautów, którzy zaczęli się spierać, czy zachowanie blogerki jest odpowiednie.

Więcej na temat światowych gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Chrissy Teigen zawsze pozwalała fanom zajrzeć do swojego życia dosyć głęboko. Blogerka ma dwoje uroczych dzieci z Johnem Legendem i często relacjonuje życie rodzinne - ku uciesze internautów. Ostatnio wrzuciła na Instagram kolejny kadr, który tym razem wywołał mieszane uczucia komentujących. Takiego odbioru z pewnością się nie spodziewał

Zobacz wideo Chrissy Teigen pokazała ciążowy brzuszek

Chrissy Teigen wykąpała się z dziećmi i wywołała burzę w komentarzach

To miało być niewinne rodzinne zdjęcie, ale zelektryzowało fanów. Na ujęciu widać, jak roześmiana blogerka siedzi w wannie pełnej piany z dwójką dzieci - pięcioletnią Luną i trzyletnim Milesem. To, że postanowiła zrobić sobie selfie w takim momencie i opublikować je w sieci, niektórym się nie spodobało.

Niektóre aspekty swojego życia powinnaś zachować dla siebie Chrissy.
No i znowu mamy takie obrazki. Zachowaj je dla siebie i prywatności.
Moim zdaniem dzieci są już za duże, by się z nimi kąpać - skomentowali internauci pod postem.

Niektórzy uznali też zachowanie matki za niestosowne - w końcu jest obok dzieci nago. Inni natomiast wzięli ją w obronę i internauci zaczęli się ze sobą kłócić.

O Boże, nie ma nic seksualnego w jej poście. Próbujesz zrobić dramę z czyjegoś życia. Zajmij się swoim. Jeśli ona się tym nie martwi, to kim ty jesteś, żeby ją oceniać? - czytamy w komentarzach.
 

Pojawiły się także głosy, że Chrissy Teigen jest odważna, że zamieszcza taki kadr, ze względu na "zgorszonych" hejterów, którzy zaatakują ze względu na "wartości moralne". Większość uznała to jednak za piękny rodzinny obrazek.

Niedawno podobne zdjęcie dodała Tori Spelling. Aktorka zamieściła na Instagramie ujęcie, na którym widać, jak kąpie się w wannie z dwójką młodszych dzieci. Aktorka za ten kadr również została skrytykowana.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.