Kłopoty z prawem i alkoholizm to dopiero początek. Co dziś słychać u gwiazdy "Dynastii"? Heather Locklear o sobie przypomina

Heather Locklear po wieloletniej nieobecności w show-biznesie powraca na szklane ekrany. Jak potoczyło się życie gwiazdy "Dynastii"? Uzależnienia, odwyki, rozwody. Teraz Heather wychodzi na prostą.

Więcej ciekawostek o gwiazdach znanych seriali znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Dynastia to jedna z najbardziej kultowych amerykańskich telenowel. Losy bohaterów przez dziewięć lat śledziło miliony widzów, także w Polsce. Produkcja wypromowała wiele znanych osób, między innymi Heather Locklear. Aktorka wcielała się w postać Samanthy Josephine, pięknej siostrzenicy Krystle, która wykorzystywała swój urok osobisty, aby manipulować ludźmi. 

Zobacz wideo Najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Żył nimi cały show-biznes

Kariera Heather Locklear po "Dynastii"

Po zakończeniu telenoweli Locklear nie zrezygnowała z kariery aktorskiej. Wystąpiła w serialach "T.J. Hooker" i "Melrose Place" oraz w filmie "Podpalaczka" na podstawie książki Stephena Kinga. Czterokrotnie była nominowana do Złotego Globu. Oprócz aktorstwa przepiękna Heather zajęła się także modelingiem i występowaniem w reklamach. Niestety, jej kariera kończyła się na występie w serialach i nisko ocenianych filmach. Za rolę w "Powrocie potwora z bagien" aktorka dostała Złotą Malinę.

Trudny okres w życiu aktorki "Dynastii"

W życiu prywatnym Locklear również nie miała szczęścia. Była związana z Tomem Cruise’em i Markiem Harmonem. Dwa razy wychodziła za mąż. Za Tommy’ego Lee z Mötley Crüe i Richiego Samborę, gitarzystę zespołu Bon Jovi. Oba małżeństwa zakończyły się rozwodem. Upadająca kariera, brak szczęścia w miłości spowodowały, że Heather zaczęła nadużywać alkoholu i narkotyków. Wielokrotnie trafiała na odwyk. W 2018 roku aktorka została oskarżona o pobicie policjanta oraz utrudnianie działań służb. Podczas incydentu była pod wpływem alkoholu. Jesienią tego samego roku trafiła do szpitala psychiatrycznego, gdzie pozostała dłużej niż wcześniej przypuszczano. 

Heather Locklear/AGHeather Locklear/AG Heather Locklear/ Agencja Wyborcza.pl

Nowe życie Heather Locklear 

Jak donoszą zagraniczne media, stan aktorki jest coraz lepszy. Wszystko dzięki staraniom rodziny Heather oraz jej narzeczonego, Chrisa Heissera, szkolnej miłości. Locklear zapowiedziała także powrót na szklany ekran. Aktorka pojawi się w filmie "Don't Sweat the Small Stuff: The Kristine Carlson Story". Jak przyznała w rozmowie z dziennikarzami, powrót po tak długiej przerwie był dla niej wyzwaniem. Nowa produkcja z udziałem Locklear miała swoją premierę 16 października 2021 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.