Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak świętują piątą rocznicę związku czułym zdjęciem. Ich ślub był wielką tajemnicą

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak rzadko pokazują się razem i tworzą jedno z najbardziej tajemniczych małżeństw. Z okazji piątej rocznicy związku żona aktora opublikowała wzruszający wpis.

Więcej o związkach polskich gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak tworzą jedną z najbardziej tajemniczych par show-biznesu. Aktorzy bardzo długo ukrywali swój związek i nawet po jego ogłoszeniu, niechętnie dzieli się swą miłością z opinią publiczną. Co jakiś czas małżeństwo robi jednak wyjątek i publikuje czułe posty w swoich mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Żona Piotra Adamczyka nie rozumie, dlaczego media interesują się jej życiem prywatnym

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak świętują piątą rocznicę związku. Długo ukrywali swoją miłość

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak świętują właśnie piątą rocznicę związku. Z tej okazji żona aktora opublikowała na Instagramie zdjęcie z ukochanym w świetle słońca. Przy okazji zdradziła, że zaczęli się spotykać równe pół dekady temu.

Pięć lat. Poznawania się, docierania się, pomagania sobie nawzajem, troszczenia się o siebie, kłócenia się o pierdoły, wybaczania sobie, akceptowania swoich wad, trwania przy sobie w najtrudniejszych momentach. Zaczynamy kolejną piątkę i już nie mogę się doczekać, co będzie dalej. Iść przez życie z przyjacielem, którego się kocha, to najpiękniejsze, czego możemy doświadczyć, choć czasami długo nam zajmuje, żeby to pojąć. Dziękuję — napisała Karolina Szymczak.
 

Pod postem posypały się gratulacje od fanów pary.

Serdeczności dla was i następnych pięknych lat życzę. Piękna para.
Wzruszyłam się tym wpisem. Kolejnych wielu szczęśliwych lat.
Pięknie! Kochajcie się tak dalej i kumplujcie, bo to najlepsze, co dwojgu może wyjść na dobre - pisali internauci.

Warto podkreślić, że chociaż Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak zaczęli się spotykać w 2016 r., informacja o ich związku przedostała się do mediów dopiero dwa lata później. Zakochani konsekwentnie nie komentują swojej relacji i nie upubliczniają swojego życia prywatnego w sieci. Para wzięła ślub w tajemnicy przed opinią publiczną 29 czerwca 2019 r., a fotoreporterom nie udało się zrobić ani jednego zdjęcia z uroczystości.

Do niedawna małżonkowie nie pokazywali się też publicznie razem, mimo że oboje pracują w show-biznesie. Niedawno zrobili jednak wyjątek i pojawili się razem na czerwonym dywanie w Los Angeles, gdzie świętowali oficjalną premierę serialu Marvela "Hawkeye", w którym zagrał Piotr Adamczyk. Stany Zjednoczone to też miejsce, gdzie swoją karierę rozwija Karolina Szymczak. 30-latka jest jedną z niewielu polskich aktorek, która z powodzeniem dostaje angaż przy zagranicznych produkcjach.

Małżeństwo nie ma dzieci, jednak niedługo po ślubie aktorzy adoptowali ze schroniska suczkę Zorę.

Gratulujemy parze kolejnej rocznicy i życzymy im dużo miłości.

Piotr Adamczyk i Karolina SzymczakPiotr Adamczyk i Karolina Szymczak WBF

Więcej o: