Boris Johnson doczekał się kolejnej pociechy. Jego żona Carrie urodziła tęczowe dziecko

Brytyjski premier Boris Johnson i jego żona Carrie Johnson podzielili się radosną nowiną. W czwartek podano do wiadomości, że para doczekała się drugiego dziecka, dziewczynki. Żona polityka nie ukrywała, że urodziła tęczowe dziecko.

Więcej znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Boris Johnson ma powody do radości. Jego żona Carrie Johnson urodziła tęczowe dziecko, czyli takie, które przychodzi na świat po bolesnym doświadczeniu, jakim jest utrata ciąży. Tęczowe dziecko urodziła między innymi Meghan Markle czy Zofia Zborowska. Ukochana premiera Wielkiej Brytanii jakiś czas temu wyznała, że podczas ciąży miała wiele obaw, ale doczekała się szczęśliwego rozwiązania. Szczęśliwe małżeństwo powitało na świecie córkę. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Nastoletnie matki". Amber odsłoniła kulisy show, a Farrah stała się królową programów. Wzięła udział w "Terapii par"... bez partnera

Zobacz wideo Wraca brexit. A wraz z nim wracają kłopoty

Boris Johnson i jego żona powitali na świecie drugie dziecko 

Pięć miesięcy temu Carrie Johnson wyznała, że spodziewa się dziecka. Podzieliła się również przykrą informacją i ujawniła, że w styczniu tego roku poroniła. Przyznała, że utrata poprzedniej ciąży złamała jej serce. Jednak postanowiła publicznie opowiedzieć swoją historię, by pomóc osobom, które tak jak ona doświadczyły straty.

ZOBACZ: Żona Borisa Johnsona spodziewa się kolejnego dziecka. Wyznała, że wcześniej straciła ciążę. "To złamało mi serce"

Rzeczniczka premiera ósmego grudnia przekazała, że para doczekała się córki. Dodała, że żona Borisa Johnsona, jak i dziewczynka, czują się dobrze.  

Premier i pani Johnson są zachwyceni, że mogą ogłosić narodziny zdrowej dziewczynki w londyńskim szpitalu. Zarówno matka, jak i córka mają się bardzo dobrze. Para chciałaby podziękować genialnemu zespołowi położniczemu NHS za całą swoją opiekę i wsparcie - podała do wiadomości rzeczniczka polityka.

To siódme dziecko premiera Wielkiej Brytanii. W kwietniu zeszłego roku Boris Johnson i Carrie Johnson doczekali się syna, którego nazwali Wilfred Lawrie Nicholas. Nie wiadomo, na jakie imię zdecydowali się dla córki. Para stanęła na ślubnym kobiercu w maju tego roku, a ceremonia była ściśle tajna

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.