Oliwia Bieniuk zapytana o zdjęcie z partnerem. Celebrytka z dystansem ujawniła status związku. Wymowne słowa

Oliwia Bieniuk została poproszona na Instagramie o zdjęcie z chłopakiem. Celebrytka odpowiedziała i wyszło dość zabawnie.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Oliwia Bieniuk postanowiła iść w ślady znanych rodziców i wkroczyć do świata show-biznesu. Odkąd wzięła udział w programie "Taniec z Gwiazdami", jej popularność wzrosła. Nic dziwnego, że fani co jakiś czas zasypują ją pytaniami i chcą dowiedzieć się więcej o życiu prywatnym.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk załamana, że nie odpadła z "TzG"! „Jestem zła"

Oliwia Bieniuk zapytana o zdjęcie z chłopakiem. Odpowiedziała bez oporu

Ostatnio Oliwia Bieniuk zorganizowała dla fanów na Instagramie sesję pytań i odpowiedzi. Podczas zabawy padło wiele pytań ze sfery prywatnej, ale wyluzowana celebrytka nie miała problemu, by na nie odpowiedzieć.

Jeden z internautów poprosił ją o zdjęcie z chłopakiem. Odpowiedź Bieniuk jest wymowna. Celebrytka na czarnym tle napisała:

Proszę. No boyfriend. No problem (nie ma chłopaka, nie ma problemu - przyp. red).

Jak widać, Bieniuk jest obecnie singielką i jest jej z tym bardzo dobrze. Mało tego, z odpowiedzi można wywnioskować, że poprzedni związek przysporzył jej kłopotów.

InstaStoriesInstaStories InstaStories

Oliwia Bieniuk i jej poprzedni związek

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka była w związku z Michałem Krasodomskim. W czerwcu celebrytka wyznała jednak, że ich drogi się rozeszły.

Jestem singielką od jakiegoś czasu. (…) Nie, nie szukam (nowego chłopaka - przyp. red.). Na razie nie chce wchodzić w związki. Mam dosyć, że tak powiem - wyznała.

Bieniuk unikała natomiast odpowiedzi na pytanie, dlaczego doszło do rozstania. Stwierdziła, że jest to delikatny temat i jej prywatna sprawa. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.