Rebel Wilson traci finansowo na swojej metamorfozie? "Muszę być otyłą dziewczyną, by zarabiać miliony"

Ponad rok temu Rebel Wilson zaczęła informować fanów i fanki o swojej przemianie. Choć większość wyrażała zachwyt, to nie wszystkim pasowało, że aktorka zmieniła wizerunek.

Więcej na temat metamorfoz gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Rebel Wilson w 2020 roku zaczęła ćwiczyć siedem dni w tygodniu i przeszła na dietę. Starania aktorki przełożyły się na szybką utratę masy - w sumie udało jej się zrzucić około 35 kilogramów. Okazuje się, że gdy dopiero planowała zmianę stylu życia, ekipa z jej otoczenia stwierdziła, że to zły pomysł.

Zobacz wideo Rebel Wilson pokazała fragment treningu. To się nazywa siła!

Adele, Tomasz Sekielski, Krzysztof SkibaAdele Tomasz Sekielski, Krzysztof Skiba - te gwiazdy przeszły spektakularne metamorfozy w 2020 roku

Rebel Wilson o krytyce jej metamorfozy

Rebel Wilson to aktorka znana z komedii - świetnie odnalazła się m.in. w "Pitch Perfect" czy "Jak romantycznie", gdzie grała zabawne bohaterki, które mają ogromny dystans do świata. Producenci zatrudniali ją wiedząc, że wizerunek kojarzy się z takimi właśnie rolami, dlatego plan dotyczący zrzucenia wagi nie spodobał się ekipie, która zajmuje się zawodowymi sprawami aktorki. Podczas rozmowy w "BBC Breakfast" Wilson opowiedziała o sprzeciwie, z jakim się spotkała.

Dostałam wiele komentarzy od mojego zespołu, kiedy powiedziałam, że mam zamiar zadbać o swoje zdrowie. Gdy powiedziałam, że planuję wyglądową metamorfozę, zareagowali sprzeciwem. Mówili: "Dlaczego chcesz to zrobić?".

Obawiali się, że Wilson straci finansowo na tej metamorfozie i przestanie być brana pod uwagę podczas castingów.

Uważali, że dalej muszę być zabawną grubą dziewczyną, bo dzięki temu zarabiam miliony dolarów.

Metamorfoza Rebel WilsonRebel Wilson nie przypomina dawnej siebie. Trener zdradza sekrety jej przemiany

Z podobną reakcją spotkała się Adele, gdy podjęła decyzję o zmianie w wyglądzie. Szczególnie oburzeni byli jej fani, którzy poczuli się zdradzeni - wokalistka zawsze powtarzała, że lubi siebie, dlatego zrzucenie kilogramów było dla nich ciosem. 

Więcej o: