Weronika Rosati nie pojawia się już na planie "M jak miłość". Zdradziła, jaki jest powód

Weronika Rosati w jednym z ostatnich wywiadów poinformowała, że losy jej postaci w "M jak miłość" jeszcze nie są ostatecznie zakończone. Czy aktorka wróci na plan serialu? Wiele na to wskazuje.

Interesują cię seriale? Bądź na bieżąco. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Weronika Rosati nie narzeka na brak propozycji zawodowych. Na co dzień mieszka w USA, ale ostatnio zawitała do Polski. Jej wizyta była ściśle związana z rozmowami o udziale w różnych produkcjach. Nie wszyscy pamiętają, że aktorka grała również w rodzimym serialu "M jak miłość", lecz jej postać jakiś czas temu zniknęła z ekranu. Możliwe, że fani zobaczą ją ponownie.

Zobacz wideo Weronika Rosati zabrała córkę na plan "M jak Miłość"

Wykształcenie gwiazdBachleda-Curuś świętuje ukończenie studiów. Kim z wykształcenia są inne gwiazdy?

Weronika Rosati wróci do "M jak miłość"? Zaskakujące słowa aktorki. "Jestem cały czas w obsadzie"

Aktorka po raz pierwszy pojawiła się w "M jak miłość" w 2005 roku. Wcieliła się w postać Anny Waszkiewicz, przyjaciółki Kingi i dziewczyny Pawła. Bohaterka nie do końca miała czyste intencje. Postać wzbudziła sporo emocji u widzów. Niektórzy chcieliby, by czarny charakter wrócił. Okazuje się, że nic nie jest jeszcze przesądzone.

My mamy podpisaną umowę i ja jestem cały czas w obsadzie. Po prostu mieliśmy różne konflikty terminów. Uwielbiam tę ekipę i bardzo się cieszę, że cały czas o mnie pamiętają. Dlatego na razie nie chcę zdradzać więcej, ale mam pewne plany - powiedziała Weronika Rosati w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Mimo gry w dużych produkcjach za oceanem, aktorka lubi wcielać się w serialowe postacie na polskim planie zdjęciowym. Rolę Anki wspomina z sentymentem i chętnie wróci do "M jak miłość".

Na pewno jest tak, że i produkcja i ja myślimy, żeby moja postać wróciła. Fani się dopytują, kiedy wróci czarny charakter, a ja z kolei mam dużą przyjemność z grania tej postaci - dodała.

Andrzej Piaseczny tęskni za 'The Voice Senior'. Ma nadzieję, że jeszcze zasiądzie w fotelu juroraAndrzej Piaseczny tęskni za pracą w TVP. "Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę"

Aktorka zdradziła również, że niedługo będzie można oglądać "nowe rzeczy z jej udziałem". Być może polska opera mydlana będzie jedną z nich. Serial "M jak miłość" trwa już całe pokolenie - emitowany jest od 21 lat, a wciąż cieszy się sympatią widzów. Pamiętacie postać Weroniki Rosati?

Więcej o: