Magdalena Cielecka w burzy ciemnych loków. Jest nie do poznania. "Ależ ciekawie"

Magdalena Cielecka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w nowej fryzurze. Internauci są pod wrażeniem i komplementują aktorkę.

Więcej na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl

Włosowe metamorfozy gwiazd, które nie przeszły bez echaTe gwiazdy nie bały się zaszaleć z metamorfozą włosów: Chylińska, Szelągowska...

Magdalena Cielecka od lat jest wierna długim blond włosom. Aktorka stawia raczej na chłodne odcienie. Na Instagramie opublikowała jednak zdjęcie, na którym prezentuje się w całkiem innej odsłonie. Na jej głowie zagościły ciemne loki. 

Zobacz wideo Wystarczy jeden ruch i ta broda zmieni się w oryginalny warkocz. Zobacz, jak to zrobić

Magdalena Cielecka w ciemnych włosach

Magdalena Cielecka jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie publikuje prywatne zdjęcia, ale nie brak też wpisów, w których komentuje aktualne wydarzenia z kraju i świata. Artystka chętnie dzieli się też z fanami fotografiami, które ukazują kulisy jej pracy - zarówno w telewizji, jak i w teatrze. Tym razem Cielecka zapraszała obserwatorów na spektakl "Koniec" w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego, w który gra. 

Pani Burstner w swojej wieloznaczności. "Koniec" Krzysztofa Warlikowskiego w @nowy_teatr do niedzieli! Zapraszamy! - czytamy.

Do wpisu Cielecka załączyła kolaż fotografii. Na każdym z kadrów widzimy ją w ciemnych włosach, które układają się w sprężynki. To właśnie one zwracają uwagę.

 

Czyżby aktorka postawiła na tak odważną metamorfozę? Niekoniecznie. Prawdopodobnie to tylko peruka, element scenicznej charakteryzacji. Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy aktorka prezentowała się w ciemnych włosach na potrzeby spektaklu. W ciemnej peruce mogliśmy ją niedawno zobaczyć też w innej sztuce Warlikowskiego - "Odyseja. Historia dla Hollywoodu". 

 

Fani komentują

Internauci byli pod wrażeniem aktorki w takiej odsłonie. Wiele osób przyznało, że Cielecka w ciemnych włosach wygląda doskonale. Inni pisali z kolei, że nie rozpoznali aktorki. 

Jest ogień.
Ależ ciekawie.
Wow. Świetna charakteryzacja.
Nie poznałam pani - czytamy.

A wy poznaliście?

Więcej o: