Dzieci Anny Kalczyńskiej trafiły do szpitala. "Nie możemy się widywać przez kilka tygodni" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Anna Kalczyńska w smutnym wpisie na Instagramie poinformowała, że dwoje jej dzieci przebywa w szpitalu. Zmartwiona mama z powodu obowiązujących przepisów nie może ich odwiedzić.

Więcej na temat osobistych zwierzeń gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Anna Kalczyńska opublikowała zdjęcie kalendarza adwentowego. Mimo budzącego pozytywne skojarzenia obrazka, w opisie przyznała, że od piątku spędza czas bez dwójki dzieci. Jaś i Krysia przebywają w szpitalu i mikołajki spędzą oddzielnie. 

Zobacz wideo Anna Kalczyńska komentuje wywiad Dykiel i zachowanie Woźniak-Starak

Danuta Stenka, Anna Kalczyńska, Aneta KręglickaSocha poznała męża w wieku 16 lat. A Stenka? Niektóre gwiazdy nie chwalą się partnerami

Anna Kalczyńska nie może odwiedzać dzieci w szpitalu

Anna Kalczyńska zdjęciem z kalendarzem adwentowym nawiązała do poprzednich lat, w których dzieci zawsze wyjmowały prezenty z poszczególnych numerków i odliczały czas do świąt. Tym razem tego nie zrobią, bo przebywają w szpitalu. 

Nasz grudniowy czas jest niełatwy w tym roku. Jaś i Krysia tęsknotę za domem odliczają numerkami wydłubywanych czekoladek. Chociaż wszystko idzie w dobrą stronę i ten czas jest konieczny dla ich zdrowia, żałuję, że nie ma takiego kalendarza, który mógłby mnie pocieszyć.

Drugą część wpisu Kalczyńska zaadresowała do Jasia i Krysi. Liczy, że w szpitalu otrzymają prezenty na mikołajki i będą zdrowe. Sama, ze względu na restrykcje covidowe, nie może odwiedzić ich w placówce. 

Życzę wam moje kochane dzieci, żeby Mikołaj jutro przyleciał do was przez komin i zostawił upominki także w moim imieniu. Na pewno mu się uda, bo Mikołaj nie przenosi wirusów, (on w ogóle nie choruje) i z pewnością wpuszczą go do waszego szpitala. Przytulam wszystkich, którzy mierzą się z takimi przeżyciami w ten przedświąteczny czas.
 

Skontaktowaliśmy się z Anną Kalczyńską i zapytaliśmy, co dokładnie dolega jej dzieciom. 

Są w zamkniętym, intensywnym procesie rehabilitacyjnym z powodu wad postawy w trybie szpitalnym. Czują się dobrze, ale nie możemy się widywać przez kilka tygodni z powodów wymogów sanitarno-covidowych - odpowiedziała dziennikarka.

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" czeka z utęsknieniem na dzieci, które wrócą do domu na święta. 

Święta będą wyjątkowe w tym roku, ponieważ nareszcie się zobaczymy. Pozostajemy w kontakcie telefonicznym i staramy się podtrzymywać na duchu.

Anna Kalczyńska przyłapana podczas nietypowego zachowania w studiu 'Dzień dobry TVN'"Dzień dobry TVN". Nietypowe zachowanie Kalczyńskiej w trakcie programu

Życzymy dziennikarce i jej rodzinie dużo zdrowia!

Zobacz też: Anna Kalczyńska mocno o szczepionkach. "Nie szczepisz się, nie korzystasz"

Więcej o: