"Rolnik szuka żony". Co słychać u Sary z czwartej edycji? Kandydatka Karola niedawno wzięła ślub

"Rolnik szuka żony". Pamiętacie Sarę z czwartej edycji programu TVP? Była kandydatka Karola niedawno wyszła za mąż za swojego partnera Dawida.

Więcej informacji o uczestnikach programów rozrywkowych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Sara brała udział w czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Przez długi czas była faworytką rolnika Karola, a dzięki osobowości zaskarbiła sympatię fanów produkcji, którzy do dzisiaj śledzą ją w mediach społecznościowych. Choć nie znalazła miłości w programie, dziś jest w szczęśliwym związku z ukochanym mężczyzną.

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

"Rolnik szuka żony". Co słychać u Sary z czwartego sezonu?

Na Instagramie Sary możemy znaleźć informację, że w październiku 2020 zaręczyła się z partnerem Dawidem. Para wzięła ślub w lipcu bieżącego roku. Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" podczas ceremonii zachwyciła swoim wyglądem, prezentując się w pięknej, koronkowej sukni. W komentarzach do zdjęć czytamy:

Wyglądałaś pięknie! Cudowna.
Przepiękne fotki i wy cudowni.
Przepiękna sesja. Pasujecie do siebie.
 
 

Na Instagramie Sary nie brakuje także fotografii z licznych wycieczek po Polsce. W ostatnich miesiącach odwiedziła m.in. Zakopane, Mazury, Bieszczady, Kraków czy Warszawę. Kobieta chętnie publikuje zdjęcia z wyjść na miasto z mężem czy przyjaciółmi.

 
 
 

Jaka jest historia Sary w programie "Rolnik szuka żony"? Między uczestniczką, a rolnikiem Karolem iskrzyło prawie od samego początku. Para wybrała się na randkę, która była tak namiętna, że wymknęła się spod kontroli. Ewidentnie zaiskrzyło. Kiedy podczas jednej z imprez, będąc pod wpływem alkoholu, przewrócili się, Sarę zabrało pogotowie. Karol jednak niezbyt się tym przejął, czym rozczarował partnerkę, a co przyczyniło się do rozpadu relacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.