Małgorzata Kożuchowska co roku przed świętami popełnia ten sam błąd. "Obiecuję to sobie za każdym razem"

W wielu polskich domach czuć już magię świąt. Podobnie jest u Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka nie wszystko ma jednak dopięte na ostatni guzik.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Małgorzata Kożuchowska uwielbia święta Bożego Narodzenia. Aktorka została wychowana w duchu tradycji, dlatego ten okres jest dla niej szczególnie ważny. Uwielbia dekorować dom i ubierać choinkę. Co roku jedną rzecz odkłada jednak na ostatnią chwilę.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była na masażu twarzy

Małgorzata Kożuchowska co roku przed świętami popełnia ten sam błąd

Małgorzata Kożuchowska otwarcie przyznaje, że w okresie przedświątecznym powinna dopracować kupowanie prezentów. Co roku popełnia bowiem ten sam błąd.

Ja sobie za każdym razem, każdego roku, obiecuję, że w tym roku przystąpię do przygotowywania prezentów wcześniej, a zazwyczaj kończy się tak, jak się kończy, czyli robię wszystko na ostatnią minutę i biegam po sklepach. Ale robię tzw. research, czyli wcześniej dowiaduję się i podpytuję, kto by z czego najbardziej był zadowolony, tak, żeby potem jednak było mi łatwiej - wyznała w rozmowie z dziennikarzem "Dzień dobry TVN".

Małgorzata Kożuchowska nie oczekuje wyszukanych prezentów. Liczy się jednak pomysł i to, czy ktoś pomyślał, jak sprawić drugiej osobie radość w święta. Choć w rozmowie z "Dzień dobry TVN" nie zdradziła, co najbardziej chciałaby znaleźć w tym roku pod choinką, powiedziała, że zależy jej na wsparciu budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Najbardziej chciałabym, żeby ten miś Małgosia cieszył się powodzeniem i żebyśmy jak najszybciej zebrali pieniądze. Żebyśmy mogli zbudować Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży jak najszybciej, aby służyło tym, którzy tego potrzebują - powiedziała aktorka.

Prezenty na ostatnią chwilę - też macie z tym problem? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.