Ciężarna Ashley Graham pokazała nagie zdjęcie. Wyeksponowała brzuch w całości pokryty rozstępami. "Jak drzewo życia"

Ashley Graham jest w ciąży bliźniaczej. Popularna modelka pokazuje w social mediach realia swojego stanu i zmieniające się pod wpływem hormonów ciało. Opublikowała zdjęcie, na którym eksponuje nagi brzuch z rozstępami.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytacie na gazeta.pl.

Tomasz Lis, Hanna LisHanna i Tomasz Lisowie - historia miłości dziennikarskiej pary

Ashley Graham uznawana jest za najbardziej rozpoznawalną modelkę plus size - brała udział w pokazach mody i kampaniach reklamowych Dolce & Gabbana, a jej fotografie pojawiały się na okładce magazynu "Vogue". Celebrytka dwa lata temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Isaaca, którego wychowuje wraz z mężem Justinem Ervinem. Kilka miesięcy temu poinformowała, że znów jest w stanie błogosławionym - tym razem spodziewa się bliźniąt. W social mediach relacjonuje poszczególne etapy ciąży. Nie omija tematów tabu i pokazuje, jak zmienia się jej ciało.

Zobacz wideo Jak zmienia się organizm kobiety po porodzie?

Ashley Graham promuje samoakceptację i pokazuje rozstępy

Wiele młodych matek nie potrafi pogodzić się z wizualnymi zmianami, które "serwuje" im ciąża, a następnie poród i połóg. Ashley Graham wychodzi tym problemom naprzeciw i udowadnia, że można kochać swoje niedoskonałości, a na stan błogosławiony patrzeć wyłącznie przez pryzmat cudu życia. 

Modelka opublikowała post z ważnym przesłaniem. Na zdjęciu pozuje nago, zasłaniając ręką jedynie piersi. Na pierwszym planie widać ciążowe krągłości kobiety i duży brzuch niemal w całości pokryty świeżymi, czerwonymi rozstępami. Celebrytka porównała wyeksponowane na fotografii kreski na ciele do gałęzi. Zaznaczyła, że w akceptowaniu siebie pomaga jej mąż.

Justin mówi, że moje rozstępy wyglądają jak drzewo życia - oznajmiła krótko.
 

Wpis Ashley Graham spotkał się na jej profilu z bardzo pozytywnym odbiorem. Nie zabrakło komentarzy internautów, którzy byli dumni z postawy ukochanego modelki.

To właśnie prawdziwe, wartościowe życie. \
Masz szczęście, że on wie, że nie ma niczego piękniejszego w życiu i nic innego się nie liczy. 
Ciało kobiety jest cudem. Udowadniasz, że w ciąży można być sexy - komplementowali.

Myślicie, że takie zdjęcia mają szansę wyprostować od lat skrzywiony przez social media obraz rzeczywistości?

Edyta Górniak, Małgorzata Rozenek, Izabella MikoIzabella Miko oburzona wpisem Małgorzaty Rozenek. Edyta Górniak zaatakowała

Więcej o: