Księżna Kate usłyszała od dzieci, że lubią Meghan i Harry'ego. Niespodziewana reakcja. "Jej prawdziwa osobowość wychodzi na jaw"

Księżna Kate spotkała się z uczniami Nower Hill High School w Pinner w londyńskiej dzielnicy Harrow, by porozmawiać z nimi o wpływie pierwszych pięciu lat życia na dalszy rozwój mózgu. Żona księcia Williama zapewne nie spodziewała się, że podczas miłej rozmowy z dziećmi usłyszy wyznanie, na które nie była przygotowana.

Więcej ciekawostek o życiu royalsów znajdziecie na gazeta.pl.

Księżna Kate wzięła udział w kampanii, której celem jest uświadamianie społeczeństwa o wpływie, jaki na dalsze dorosłe życie ma pięć pierwszych lat dorastania. Middleton promuje akcję edukacyjną, której głównymi adresatami są nastolatkowie. Uczniowie jednej z brytyjskich szkół spotkali się z przedstawicielką rodziny królewskiej podczas specjalnej lekcji nauk ścisłych, by przedyskutować z nią ten ważny dla nich projekt. W luźnej rozmowie Kate niespodziewanie usłyszała, że dzieci darzą szczególną sympatią księcia Harry'ego i Meghan Markle. Zdumiona szwagierka pary zareagowała dość spontanicznie na te słowa. W sieci pojawił się filmik.

Nie zachowała pokerowej twarzy. Jej prawdziwa osobowość wychodzi na jaw. Zazwyczaj tylko gra - komentują internauci.
Zobacz wideo Księżna Kate i książę William założyli konto na YouTube. Książę ostrzega żonę: Musisz uważać, co mówisz

Księżna Kate wymownie przewraca oczami, gdy uczniowie nawiązują do księcia Harry'ego i Meghan Markle

Znana pod pseudonimem Tishtoking tiktokerka, która ochoczo analizuje zachowania członków rodziny królewskiej, na prośbę fanów opublikowała filmik ze spotkania księżnej Kate z uczniami Nower Hill High School. Słychać na nim, że dzieci wypowiadają zaskakujące dla Middleton słowa: "lubię Harry'go i Meghan". Żona Williama sugestywnie przewraca oczami, odwraca wzrok i szybko zmienia temat, rzucając krótkie: "Coś jeszcze?".

Widziałaś wideo, na którym Kate przewraca oczami, gdy dzieci zapytały ją o Meghan i Harry'ego? Chcemy poznać twoje zdanie na ten temat - prosili wierni obserwatorzy profilu tiktokerki.

Tishtoking obiecała, że pokusi się o dłuższy komentarz na temat reakcji Kate, ale na razie wstawiła wyłącznie wspomniane nagranie, by przybliżyć użytkownikom TikToka całą sytuację.

Internauci są dla Kate bezlitośni. Po obejrzeniu wideo uważają, że w końcu pokazała swoją prawdziwą twarz.

Jakość wideo dość niska, nawet po wyczyszczeniu, ale wygląda na to, że zapytano ich, kto jest ich ulubionym członkiem rodziny królewskiej. Nie była przygotowana na taką odpowiedź.
Dosłownie, nigdy nie słyszałem, żeby kiedykolwiek mówiła tak dosadnie. W końcu pokazała, jaka naprawdę jest.
Behawiorysta Williama skarci ją za to.

Niektórzy jednak stanęli w obronie księżnej i zaznaczyli, że Kate może być po prostu zmęczona wszelkimi pytaniami i nawiązaniami do pary książęcej Sussex.

To normalna reakcja na zawsze zadawane to samo pytanie i wałkowany ciągle temat, który wcale nie należy do przyjemnych.

Myślicie, że Meghan i Harry już widzieli ten film?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.