Lewandowski wypadł najlepiej z przemawiających? Kraśko nie ma wątpliwości. Zachwyca się jego znajomością języków. "Duma"

Robert Lewandowski zachwycił przemówieniem podczas gali Złotej Piłki. Piotr Kraśko w poście na Instagramie wychwalał umiejętności oratorskie i godną podziwu prezencję piłkarza.

Więcej na temat sukcesu Roberta Lewandowskiego przeczytasz na Gazeta.pl.

Na gali Złotej Piłki Robert Lewandowski został wybrany najlepszym napastnikiem 2021 roku. Po odebraniu trofeum wygłosił wzruszające przemówienie, w którym podziękował swoim najbliższym za wsparcie. Piotr Kraśko stwierdził, że świetnie wypadł na tle innych nagrodzonych. 

Zobacz wideo Tak Lewandowski rozpoczął kampanię o kolejną Złotą Piłkę. "To jest gra o coś więcej"

Piotr Kraśko o Robercie Lewandowskim: Po prostu duma

Robert Lewandowski podczas przemówienia dziękował głosującym na niego, klubowi, fanom, no i przede wszystkim Annie Lewandowskiej i reszcie rodziny. Nie zapomniał również o największym przeciwniku, czyli Lionelu Messim, który otrzymał Złotą Piłkę. Piotr Kraśko uważa, że piłkarz dumnie reprezentował nasz kraj i pokazał się z najlepszej strony.

Tak szczerze: Po prostu duma, że Robert Lewandowski tak wspaniale reprezentował Polskę.
 

Dziennikarz TVN uważa, że Lewandowski wyróżniał się na tle innych mówców - przemawiał w kilku językach, co tylko udowodniło, jak dużym szacunkiem obdarzył słuchaczy.

Niemal wszyscy pozostali mówili tylko w swoich ojczystych językach, a on mówił na tej gali po angielsku i po niemiecku - i do tego jeszcze było to doskonale przemówienie. O kibicach i fanach nikt nie mówił tak pięknie.

Na końcu wpisu Kraśko podsumował działalność Lewandowskiego. Co prawda Złotej Piłki nie udało mu się zdobyć, ale to nie zmienia faktu, że ten rok był dla niego pasmem sukcesów.

A kto jest najlepszym piłkarzem na planecie, i tak wiemy - napisał Kraśko.

Zobacz też: Gala Złotej Piłki. Siostra Lewandowskiego dumnie o bracie. "Dla mnie jesteś najlepszy"

Trafne podsumowanie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.