Carole Middleton przygotowuje dom na święta dla wnuków. Zdradziła niespodziankę dla George'a, Charlotte i Louisa

Carole Middleton szykuje dla wnuków świąteczną niespodziankę. Kiedy książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis odwiedzą dziadków w Boże Narodzenie, będzie czekała na nich wyjątkowa dekoracja.

Więcej o brytyjskiej rodziny królewskiej przeczytacie na stronie głównej Gazeta.pl

Carole Middleton już rozpoczęła przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Co roku starannie przygotowuje dom, który odwiedzają jej wnuki, książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis. Matka księżnej Kate spodziewa się, że w tym roku dzieci będą szczególnie zachwycone, a to za sprawą oryginalnych ozdób, które ma zamiar umieścić w każdym zakątku domu.

Księżna KateKsiężna Kate szalała z metamorfozami na głowie. Upięcia, długie fale i grzywka

Zobacz wideo Księżna Kate strzyże owce

Carole Middleton przygotowuje dom na święta dla wnuków. Zdradziła niespodziankę dla George'a, Charlotte i Louisa

Pomysłowa babcia wymyśliła, że w tym roku w domu będzie miała wyjątkowych gości. I nie chodzi tylko o jej królewskie wnuki. Carole Middleton chce, by w jej posiadłości w Bucklebury w hrabstwie Berkshire znalazły się skandynawskie krasnale. W Szwecji nazywane są one "Tomte". To charakterystyczne brodate ludziki z naciągniętymi na twarz czapkami, z których wystają jedynie ich nosy.

Będę potrzebowała kilku tych zuchwałych ancymonów, by ukryć je wokoło domu i rozśmieszyć moje wnuki. Choć bardzo kocham nieskazitelne ozdoby, nie bądźmy tacy poważni w Boże Narodzenie - napisała matka księżnej Kate na Instagramie, zamieszczając zdjęcie charakterystycznych krasnali.

W Skandynawii "Tomte" lub "Nisser", jak mawia się na nie w Norwegii, są tradycyjnym elementem tamtejszego folkloru. Używa się ich do ozdobienia domu na Boże Narodzenie wierząc, że przynoszą szczęście. Są także postrzegane jako postacie, które lubią psocić. Usytuowane w pobliżu domu krasnale będą świetną okazją do zabawy dla dzieci. Ale to nie wszystko, co czeka wnuki Middletonów.

Jill BidenBiden zaprosiła dzieci do udekorowanego na święta Białego Domu. Na choince zawisł... Obama

W ich domu tradycyjnie znajdzie się choinka, lecz nie jedna. Co roku Carole sprowadza do posiadłości znacznie więcej drzewek. Jak powiedziała w rozmowie z "The Telegraph" w 2018 roku, każde z jej wnuków ma zapewnioną w swoim pokoju własną choinkę. Wówczas dzieci same przystrajają drzewka. A tych odwiedzi babcię niemało, bo oprócz trójki królewskich wnucząt, Carole Middleton będzie gościć jeszcze dwoje dzieci młodszej siostry Kate - Pippy Middleton.

Więcej o: