Natalia Klimas zmontowała film z pierwszego roku życia córki. Wylała morze łez. "Płakałam 14 razy"

Natalia Klimas podzieliła się z fanami wzruszającym wyznaniem. Jej młodsza córka Hania właśnie skończyła rok. Aktorka pokazała wideo z ostatnich miesięcy.

Więcej tekstów dotyczących prywatnych chwil i ujęć z życia gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl.

Natalia Klimas 1 grudnia 2020 roku podzieliła się na Instagramie radosną nowiną. Wrzuciła urocze zdjęcie ze szpitala i poinformowała, że dzień wcześniej na świat przyszła jej druga córka. Na fotografii było widać leżącego koło niej noworodka w czapce. Teraz z kolei aktorka pokazała, jak wyglądał ostatni rok małej Hani.

Zobacz wideo Natalia Klimas mówi, jakie były pierwsze słowa jej dziecka

Julia KamińskaJulia Kamińska jest rośliniarą. Aktorka kocha boho i zielień. Zobaczcie jak mieszka "Brzydula"

Natalia Klimas świętuje urodziny córki

Natalia Klimas ze związku z biznesmenem Mikołajem Boberem doczekała się dwóch córek, Zuzanny i Hani. Aktorka spełnia się w roli mamy i nie ma problemów z tym, by pokazywać swoje pociechy w mediach społecznościowych. Tym razem, z okazji pierwszych urodzin młodszej dziewczynki, stworzyła wideo złożone z kilkunastu zdjęć Hani. Widać na nim córkę, która stawia pierwsze kroki, urocze ujęcia w objęciach mamy, taty i siostry czy zabawne chwile z życia całej rodziny. Klimas przyznała, że bardzo wzrusza się, wracając do niektórych momentów z nagrania, dlatego zdarzyło jej się popłakać przy montowaniu. 

Dziś Hania kończy rok. Popłakałam się czternaście razy robiąc ten filmik. Bądź szczęśliwa Hanusiu, jesteś moim życiem - napisała rozemocjonowana rodzicielka.
 

Jakiś czas temu aktorka mówiła, że ulubionymi i pierwszymi słowami córki są "nie ma". Przyznała, że pęka ze śmiechu, gdy dziewczynka na wszystko odpowiada w taki sposób. 

Natalia Klimas wróciła pamięcią do ataków z 11 września 2001Natalia Klimas wróciła pamięcią do ataków z 11 września. "Kończy się świat"

Uroczo?

Zobacz też: Natalia Klimas zdradziła, jakie były pierwsze słowa jej córki. Zaskakujący wybór! "Moja mama umiera ze śmiechu"

Więcej o: