Gala Złotej Piłki. Anna i Robert Lewandowscy zauroczyli samą Heidi Klum! Modelka nie mogła powstrzymać się od komentarza

Robert Lewandowski został jednym z laureatów Gali Złotej Piłki. Poruszony uroczystym wręczeniem nagród przelał swoje emocje w krótkim, lecz treściwym wpisie na Instagramie, w którym zachwyca się żoną. Na post napastnika Bayernu Monachium zareagowała Heidi Klum.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytacie w naszym boksie na gazeta.pl.

Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego napastnika roku. Choć główna nagroda, czyli tzw. Złota Piłka, przeszła mu koło nosa i powędrowała wprost do Leo Messiego, polski sportowiec nie kryje radości z mniej zaszczytnego wyróżnienia, które otrzymał. Krótkim wpisem na Instagramie podsumował galę i zaznaczył obecność żony u swego boku. Widokiem pozujących na ściance małżonków zachwyciła się niemiecka modelka Heidi Klum.

Zobacz wideo Czerwony dywan na końcu. Trwają przygotowania do ceremonii Złotej Piłki

Robert Lewandowski docenia wsparcie żony. Heidi Klum oczarowana: Wow!

Napastnik Bayernu Monachium opublikował na Instagramie fotorelację z Gali Złotej Piłki. Wrzucił do sieci zdjęcia z czerwonego dywanu, na którym pozował wraz z Anną Lewandowską. Przy okazji przemycił w poście nazwę włoskiego domu mody, który zadbał o stylizacje małżonków. Suknia Dolce & Gabbana, którą wybrała na tę okazję żona sportowca, kosztowała ponad 18 tysięcy złotych.

Świetny wieczór w Paryżu z jedyną i wyjątkową - napisał Robert i oznaczył instagramowy profil ukochanej.
 

Romantycznymi ujęciami zauroczyło się gros fanów Lewandowskiego i znajomych z show-biznesu. Fotografię Anny i Roberta skomentowała również Heidi Klum.

Wspaniała para. Wow! - doceniła.

Robert Lewandowski najlepszym napastnikiem roku

Polski piłkarz, podczas odbierania prestiżowej nagrody, wygłosił przemówienie, w którym podziękował za współpracę kolegom z drużyny.

Jestem bardzo dumny, że stoję tutaj prawie dwa lata po tym, gdy zaczął się ten trudny czas spowodowany pandemią. Jestem dumny z tej nagrody. Zawsze jestem gotów, by strzelić gola. Chcę oddać szacunek mojemu trenerowi, kolegom z drużyny. Bez nich to nie byłoby możliwe.

Niektórzy sympatycy Lewandowskiego uważają, że to właśnie on powinien zostać zwycięzcą tegorocznego plebiscytu Ballon D'or.

Więcej o: