Anna Lewandowska pokazała pokój Laury. Jest jasno i przestronnie, ale nieco minimalistycznie. Nie widać nawet zabawek

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem Laury. My patrzymy na pokój dziewczynki.

Więcej o tym, jak mieszkają gwiazdy, znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Lewandowska stara się chronić prywatność swoich dzieci. Nie pokazuje więc zdjęć, na których widać twarze pociech, choć zdarzają się wpadki, podczas których internauci mogli zobaczyć, do kogo podobne są Klara i Laura. Trenerka nie ma za to problemów z pokazywaniem wnętrza domu w Monachium. Tym razem pochwaliła się, jak urządziła pokój ponadrocznej Laury. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska wygłupia się z Laurą. W skarpetkach za fortunę

Anna Lewandowska pokazała pokój Laury

Żona Roberta Lewandowskiego na InsatStories opublikowała urocze zdjęcie najmłodszej latorośli. Przy okazji w kadrze widać, jak prezentuje się pokój małej Lewandowskiej. Okazuje się, że panuje tu minimalizm, jest nieco ascetycznie. W pokoju dominują jasne kolory - beżowa wykładzina, białe firany i ściany w kolorze brudnego różu. Tuż przy oknie stoi białe łóżeczko z wysokimi szczebelkami. Jest więc uroczo, nieco dziewczęco i schludnie. Brakuje nieco przytulnych dodatków. Być może jednak maskotki czy kolorowe zabawki są w innej części pomieszczenia. 

Klara LewandowskaKlara Lewandowska Fot. annalewandowskahpba/Insatgram

Na starszych zdjęciach, które znajdziecie w naszej galerii, widać, że pokój w słoneczny dzień wygląda dużo lepiej. Na starszych kadrach widzimy też uroczy szary fotel uszak w wersji mini. 

A jak wygląda pokój Klary Lewandowskiej?

Dużo więcej zabawek i gadżetów jest w pokoju starszej Klary. Tu znajdziemy kolorową tapetę na ścianie, półkę z książkami czy minikuchenkę. Na podłodze widać jasną wykładzinę  nie brak też wiklinowych koszy, prawdopodobnie na zabawki. Całość uzupełniają białe firany oraz długie zasłony w kolorze pudrowego różu.

 

Pokój Klary LewandowskiejPokój Klary Lewandowskiej Fot. annalewandowskahpba/Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.