Joanna Opozda w zaawansowanej ciąży relaksuje się na masażu tajskim. Uwagę zwraca brzuch. Poród lada moment

Joanna Opozda czas ciąży stara się przeżyć w spokoju. Aktorka postanowiła się zrelaksować i w tym celu odwiedziła salon z tajskim masażem. Na InstaStories nagrała krótkie wideo, na którym widać, jak zmieniła się jej sylwetka. Krągły brzuch aktorki wygląda rozczulająco.

Więcej na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl. 

Joanna Opozda we wrześniu potwierdziła krążące plotki i przyznała, że razem z Antkiem Królikowskim spodziewają się pierwszego dziecka. Aktorka niechętnie podkreśla ciążowe krągłości. Najczęściej można zobaczyć, że ukrywa je pod warstwą obszernych ubrań. Przyszła mama na InstaStories zareklamowała salon z masażem tajskim. Pokazała się w lustrze, ale to jej sporych rozmiarów brzuch przykuł uwagę. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie tylko Antoni Królikowski i Joanna Opozda dali sobie drugą szansę. Te pary wygrały z kryzysem w związku

Zobacz wideo Ciężarna Joanna Opozda reklamuje dresy

Joanna Opozda w zaawansowanej ciąży na masażu tajskim 

Joanna Opozda czas ciąży postanowiła spędzić w spokoju i z dala od blasków fleszy. Aktorka praktycznie nie pojawia się na ściankach i rzadziej publikuje na Instagramie. Na jej profilu można znaleźć zdjęcia wykadrowane w taki sposób, że nie widać ciążowych kształtów. 

Opozda w ostatnim czasie chętniej przedstawia zmieniającą się sylwetkę. Niedawno pokazywała, jak kwitnąco wygląda w błogosławionym stanie. Tym razem, przy okazji wizyty w salonie z masażem tajskim Joanna zaprezentowała się w lustrze. Gwiazda po relaksującym zabiegu była w świetnym humorze. Tego dnia miała na sobie sportowy dres w różowym kolorze i wyraźnie widać, że jej brzuch z dnia na dzień się powiększa i zaczyna odznaczać się pod ubraniem. 

Joanna Opozda w zaawansowanej ciąży na masażu tajskimJoanna Opozda w zaawansowanej ciąży na masażu tajskim Fot. Instagram/ asiaopozda

Agnieszka Oszczyk zastąpiła Magdalenę Ogórek w programie 'W kontrze'Agnieszka Oszczyk zastąpiła Magdalenę Ogórek w "W kontrze". Jakimowicz postawił ją w ogniu pytań

Trzeba przyznać, że ciąża aktorce służy. Bez makijażu i w prostej stylizacji gwiazda wyglądała olśniewająco. Nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest Joanna Opozda, która tę tajemnicę zachowała dla siebie. W kuluarach plotkuje się, że aktorce zostały trzy miesiące do rozwiązania. Jak myślicie, urodzi chłopca, czy dziewczynkę? 

Więcej o: