Wiemy, kto zastąpił Magdalenę Ogórek w programie "W kontrze". Pytanie Jakimowicza zażenowało dziennikarkę

Magdalena Ogórek w tym tygodniu poinformowała na Twitterze, że ma koronawirusa. Dziennikarka z oczywistych względów nie mogła wystąpić w ostatnim wydaniu programu "W kontrze". Zastąpiła ją prezenterka TVP Info, która słysząc pytania Jarosława Jakimowicza, nie potrafiła ukryć zniesmaczenia.

Więcej na temat aktualnego stanu pandemicznego w kraju oraz na świecie przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Magdalena Ogórek w minioną środę zakomunikowała, że walczy z zarażeniem COVID-19. Z powodu choroby prezenterka nie mogła wystąpić na wizji "W kontrze", w towarzystwie Jarosława Jakimowicza. Zastąpiła ją inna dziennikarka związana z TVP Info, Agnieszka Oszczyk. Już na początku programu prezenterka znalazła się w ogniu pytań Jakimowicza i nie potrafiła ukryć zażenowania. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Joy Biden prezydentem USA, pingwiny pływają w -60 stopniach, a Słońce krąży wokół Ziemi. Pracownicy TVP bywali w formie

Zobacz wideo Krótka pamięć Magdaleny Ogórek. Twierdzi, że nigdy nie miała nic wspólnego z SLD

Agnieszka Oszczyk zastąpiła Magdalenę Ogórek w programie "W kontrze" 

Agnieszka Oszczyk wystąpiła u boku Jarosława Jakimowicza w programie "W kontrze". Dziennikarka, witając się z widzami nawiązała do nieobecności Magdaleny Ogórek:

Program "W kontrze". Prosimy nie regulować odbiorników, bynajmniej. Dzisiaj w takim składzie: Agnieszka Oszczyk, Jarek Jakimowicz. Magdalenę Ogórek serdecznie pozdrawiamy. Niestety, jest chora. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia - powiedziała.

Agnieszka Oszczyk zastąpiła Magdalenę Ogórek w programie 'W kontrze'Agnieszka Oszczyk zastąpiła Magdalenę Ogórek w programie 'W kontrze' Fot. Screen z programu 'W kontrze'

Jarosław Jakimowicz już na początku programu postanowić ujawnić, o czym rozmawiał z Agnieszką Oszczyk przed wejściem na wizję. Przy okazji wydało się, że zignorował je prośbę dotyczącą zadawania pytań niezwiązanych z pracą. 

Agnieszko, ja zadam od razu takie pytanie. Chociaż ustalaliśmy. Agnieszka mówi tak: "Nie zadawaj mi pytań" - mówił Jakimowicz.

Agnieszka Oszczyk szybko się odgryzła i z tonu jej głosu można było wywnioskować, że jest znużona zachowaniem dziennikarza. 

Bo pierwsze pytanie, jakie mi dzisiaj zadałeś, to było, czy "jesteś zaszczepiona", a drugie: "ile masz lat? Sami przyznają państwo, że te pytania... o poranku - odpowiedziała.

Aleksandra NizioOla Nizio z "The Voice of Poland" przeszła metamorfozę. "Te zdjęcia dzieli prawie 10 lat"

Jak myślicie, dobrze sobie poradziła współprowadząc program z Jarosławem Jakimowiczem? 

Więcej o: