Była żona Zamachowskiego uległa wypadkowi. Aleksandra Justa opowiedziała, co się stało. "Gnałam na niej"

Aleksandra Justa na premierze "Dziewczyn z Dubaju" wzbudziła spore zamieszanie. Aktorka na salonach poruszała się o kuli.

Więcej na temat polskich gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl.

Aleksandra Justa rzadko pojawia się na medialnych premierach. Aktorka zawodowo spełnia się głównie w teatrze, ale jej obecność na uroczystej premierze "Dziewczyn z Dubaju" nie była przypadkowa. - zagrała bowiem w produkcji Dody i Emila Stępnia, a na czerwonym dywanie wzbudziła zainteresowanie fotoreporterów. Justa na ściance pozowała bowiem wsparta kulą ortopedyczną.

Zobacz wideo „Dziewczyny z Dubaju". Paulina Gałązka grała scenę łóżkową zupełnie naga. Jak się czuła?

Aleksandra Justa doznała poważnej kontuzji. "Chwila nieuwagi i bum"

Jak się okazuje, niedawno Aleksandra Justa uległa wypadkowi. Pędziła na hulajnodze i złamała nogę.

Złamałam nogę. Niestety, jako matka czwórki dzieci muszę poruszać się szybko. Wszystko się stało przez hulajnogę elektryczną. Gnałam na niej szybko, chwila nieuwagi i bum. Noga złamana - wyznała w rozmowie z "Faktem".

Aleksandra Justa po wypadku powoli wraca do zdrowia

Na szczęście Justa najgorsze ma już za sobą. Wszystko się goi, a noszenie gipsu nie jest już konieczne. Przed aktorką jeszcze ściąganie szwów oraz rehabilitacja. 

Powoli mi się już ta noga goi, dzięki Bogu. Wcześniej miałam gips, chodziłam z dwoma kulami, ale już jestem na dobrej drodze do wyzdrowienia. Ściągają szwy, bo przy tym złamaniu mocno sobie kolano sponiewierałam. Myślę, że kula pozostanie już ze mną niedługo. A od piątku zaczynam rehabilitację. Trzeba wzmacniać mięśnie, by się szybko goiły - czytamy w "Fakcie".

Pani Aleksandrze Juście życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Więcej o: