Edyta Górniak "stoi murem za polskim mundurem"? Ma być gwiazdą koncertu TVP. Allan jest z niej dumny [PLOTEK EXCLUSIVE]

5 grudnia odbędzie się koncert "Murem za polskim mundurem" organizowany na cześć wszystkich funkcjonariuszy służb mundurowych, którzy strzegą wchodniej granicy kraju. Według naszych ustaleń główną gwiazdą wieczoru ma być Edyta Górniak. "Na widowni będzie też jej syn" - zdradza informator Plotka.

Więcej o Edycie Górniak i planowanych przedsięwzięciach TVP przeczytacie na gazeta.pl.

Małgorzata Herde, Paulina Krupińska i Aleksandra KwaśniewskaByła agentką gwiazd i wywołała ogromny skandal. "Tak rąbnęło, sieknęło"

Telewizja Polska próbuje udowodnić, że z całych sił wspiera Straż Graniczną. W obliczu kryzysu humanitarnego organizuje koncert na cześć funkcjonariuszy służb mundurowych. Wydarzenie będzie transmitowane na antenie TVP1. Do tej pory mówiło się o planowanych występach zagranicznych wokalistów, ale dla żołnierzy zaśpiewa również Edyta Górniak. Jej syn Allan jest zachwycony tą informacją. To prawdziwy fan militariów. 

Edyta Górniak i Allan KrupaEdyta Górniak i Allan Krupa KAPiF

Edyta Górniak gwiazdą koncertu "Murem za polskim mundurem"

Zapowiadany przez władze Telewizji Polskiej koncert miał wstępnie odbyć się w jednej z baz wojskowych ma wschodzie kraju. Ostatecznie wokaliści wystąpią nieopodal stolicy.

Edyta będzie jedną z głównych gwiazd koncertu. Teraz są jeszcze prowadzone rozmowy z gwiazdami zagranicznymi. Tytuł koncertu "Murem za polskim mundurem". Odbędzie się on 5 grudnia w bazie wojskowej pod Warszawą. Niewykluczone, że na widowni będzie też syn Edyty, Allan, który jest zafascynowany wojskowością i historią Polski. I jest dumny, że jego mama wesprze polskich żołnierzy, broniących granicy - zdradza w rozmowie z Plotkiem pracownik TVP.
Zobacz wideo Jak Rafał Brzozowski zakumplował się z Edytą Górniak? "Czuję od niej wsparcie"

O szczegółach wydarzenia wspominał już za pośrednictwem social mediów sam Jacek Kurski.

Wielki koncert poparcia dla obrońców polskich granic - w jednej z baz wojskowych WP na wschód od Wisły, z udziałem europejskich gwiazd - w niedzielę 5 grudnia w TVP1 o g. 18. Telewizja Polska #MuremZaPolskimMundurem. Zapraszamy - czytamy w oficjalnym komunikacie prezesa TVP na Twitterze.

Jesteście ciekawi, którzy artyści z zagranicy zgodzą się na współpracę z TVP przy tym projekcie?

Jacek BraciakBraciak ma transpłciowe dziecko. "Miałem kiedyś córkę Jadwigę, a teraz mam syna Konrada"

Więcej o: