Keanu Reeves zdobył się na romantyczny gest dla Sandry Bullock po ich pierwszym spotkaniu. Nigdy nie byli w związku

Keanu Reeves i Sandra Bullock od lat są najlepszymi przyjaciółmi. Aktor często zaskakiwał romantycznymi gestami, jednak nigdy nie zdecydowali się wejść w związek. Bullock opowiedziała o jego niesamowitej osobowości.

Więcej o romantycznych gestach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Sandra Bullock po raz kolejny udowadnia, że Keanu Reevesa jest wspaniałym człowiekiem. Aktorzy poznali się na planie "Speeda" w 1994 roku i od tego czasu są najbliższymi przyjaciółmi. Bullock opowiedziała o niespodziance, jaką zrobił Reeves krótko po ich pierwszym spotkaniu. 

Cage, Lohan, SnipesSiedem gwiazd, które spadły ze szczytu i ogłosiły bankructwo. Na co wydały pieniądze?

Zobacz wideo Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na romantycznej randce na molo

Okazuje się, że Keanu Reeves jest świetnym słuchaczem. Gwiazdy "Speeda" szybko złapały bardzo dobry kontakt, a aktor z uwagą słuchał opowieści Sandry Bullock. Podczas jednej z rozmów wyjawiła mu, że nigdy nie miała okazji spróbować szampana i trufli. 

Keanu Revees pezyjechał do Sandry Bullock z wyjątkowym prezentem

Zaledwie kilka dni po wspomnianej rozmowie, Keanu Reeveses postanowił zaskoczyć Sandre Bullock i podjechał motocyklem pod jej dom, oczywiście nie z pustymi rękoma. Aktor stwierdził, że jego przyjaciółka powinna w końcu poznać smak trufli oraz szampana. Przy okazji wręczył jej kwiaty. 

Pomyślałam, że możesz spróbować szampana i trufli, żeby zobaczyć, jak to jest - Sandra Bullock wspomina słowa Keanu Reeves.

Sandra Bullock stresowała się niezręczną ciszą podczas spotkań z Keanu Reevesem

Sandra Bullock wyznała, że nie była to jedyna sytuacja, kiedy Reeves udowodnił, że uważnie słucha innych. Aktorka podczas pierwszych spotkań bardzo dużo mówiła i starała się wypełnić niezręczną ciszę. Często zastanawiała się, czy w jakikolwiek sposób uraziła Keanu Reevesa. Mężczyzna wpatrywał się z nią zdezorientowany. 

Sandra Bullock przerwała wywiadAniston i Parton udzielały wywiadu. Nagle przerwała im Bullock i jej "prezent"

Keanu Revees i Sandra Bullock nie chcieli wejść w związek. Dlaczego?

Keanu Reevesa lubił zaskakiwać Sandrę Bullock. Zwykle kilka dni po rozmowie przychodził z listem lub paczką i mówił, że myślał o tym, co mu opowiedziała. Gesty aktora były niezwykle romantyczne, jednak nigdy nie zdecydowali się wejść w związek. Gwiazdy "Speeda" obawiały się, że ewentualne rozstanie może zniszczyć ich piękną przyjaźń. 

Więcej o: