Córka amerykańskiego rapera jest bezdomna. Od wielu miesięcy nie otrzymała pomocy od ojca. Wiemy, dlaczego

Najstarsza córka Dr. Dre udzieliła szczerego wywiadu dla jednego z brytyjskich tabloidów. Okazuje się, że boryka się z poważnymi problemami. Ojciec nie pomaga jej od wielu miesięcy, a LaTanya jest bezdomna.

Więcej o zagranicznych gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Dr. Dre jest jednym z najsłynniejszych raperów wszechczasów. Muzyk był większościowym udziałowcem Beats Electronicts, które później wykupiła firma Apple za trzy miliardy dolarów. Oprócz tego wypromował takich raperów jak Eminem, Snoop Dogg, czy 50 Cent. 

Najstarsza córka Dr. Dre opowiedziała dziennikarzom "Daily Maila" o relacjach z ojcem i życiu prywatnym. Wyznała, że słynny raper od wielu miesięcy jej nie pomaga, płacąc w tym samym czasie byłej żonie Nicole Young 300 000 dolarów miesięcznie. LaTanya Young zmaga się z poważnymi problemami finansowymi i musiała zamieszkać w samochodzie

Zobacz wideo Gwiazdy o gwiazdach. Co influencerzy wiedzą o Małgorzacie Rozenek?

Córka Dr. Dre od wielu miesięcy nie otrzymuje pomocy od ojca

LaTanya Young pracuje jako dostawca jedzenia dla DoorDash i Uber Eats. Na co dzień mieszka w wynajmowanym samochodzie. 38-latka wyznaje, że nie stać jej na utrzymanie mieszkania w Kalifornii. Wielokrotnie prosiła ojca o pomoc finansową. Od 18 miesięcy nie otrzymała jednak ani grosza. Oprócz tego nie ma z nim kontaktu. Może się komunikować z tatą jedynie za pośrednictwem zespołu prawników. 

Pracuję w magazynie, Uber Eats i DoorDash - wyznała córka Dr. Dre.

LaTanya mieszka w samochodzie, a jej dzieci u przyjaciół

Córka Dr. Dre samotnie wychowuje czwórkę dzieci. Tatiyana, Rhiana, D'Andre i Jason III mieszkają u przyjaciół. LaTanya od jakiegoś czasu ma długi i najprawdopodobniej będzie się musiała pożegnać ze schronieniem. Trzytygodniowy wynajem SUV-a kosztuje 2300 dolarów. Do tej pory opłaciła jedną trzecią tej kwoty.

Prędzej czy później wezmą samochód.

Ojciec LaTanyi nie chce jej pomóc. Wiemy, dlaczego

LaTanya przeprowadziła się do Kalifornii, aby podjąć się pracy dorywczej. W Nevadzie, gdzie wcześniej mieszkała, nie mogła znaleźć zatrudnienia. Dodała, że może liczyć na pomoc najbliższych, którzy oferują jej noclegi. Próbowała dogadać się z prawnikiem ojca i poprosić o pomoc finansową. Ten jednak wyjaśnił, że jest to niemożliwe, odkąd w niepochlebny sposób wypowiedziała się o nim w prasie.

Najprawdopodobniej chodzi o wywiad, w którym wyznała, że ojciec nie wywiązał się z obietnic. Miał opłacić studia jej i siostrom, co nigdy się nie stało. Oprócz tego zawsze mieli utrudniony kontakt. Była żona Dr. Dre, z którą wziął śłub po rozwodzie z matką zainteresowanej, zabraniała wchodzić LaTanyi na posesję, a wszelkie wiadomości i prośby przechodziły przez prawników.

Córka Dr. Dre wyznała, że najbardziej boli ją fakt, że dzieci nigdy nie miały okazji poznać swojego słynnego ojca. Uważa, że są wystarczająco duże, aby wiedzieć kim jest. Dr. Dre pomagał jej do 2020 roku opłacając czynsz. 

Dr. Dre płaci byłej żonie wysokie alimenty 

LaTanya słyszała, że jej ojciec kupuje kochankom domy, a jedna z byłych małżonek otrzymuje co miesiąc alimenty w wysokości 300 000 dolarów miesięcznie. Na taką pomoc nie może liczyć ani matka, ani sama 38-latka. 

Zdjęcia LaTanyi znajdziecie w artykule na DailyMail.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.