Anna Lewandowska ma wyrzuty sumienia, że chodzi do pracy i zostawia dzieci. "Biję się z myślami, mogłabym nie pracować"

Anna Lewandowska zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące macierzyństwa. Trenerka zwróciła się też do innych mam.

Więcej informacji na temat Anny Lewandowskiej znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie nie tylko odpowiada na pytania fanów, ale sama także skłania ich do dyskusji. Ostatnio trenerka otworzyła się na temat macierzyństwa. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak Klara uczy się gry na instrumencie

Anna Lewandowska: Biję się z myślami

Anna Lewandowska jest mamą czteroletniej Klary i ponadrocznej Laury. Od dnia narodzin pierworodnej udowadnia, że świetnie radzi sobie roli matki, jak i trenerki. Okazuje się jednak, że sama zainteresowana ostatnio zastanawia się, czy dobrze robi, pozostawiając córki pod opieką innych, a sama pracuje. Żona Roberta Lewandowskiego zdaje sobie wszak sprawę, że finanse pozwalałyby jej na pozostanie w domu i oddanie się roli matki. Z drugiej strony wie jednak, że praca także daje jej spełnienie. 

Mamuśki, czy wy też czasem macie poczucie winy, kiedy to musicie wyjść z domu do pracy? Przecież to takie normalne... (podobno). A jednak cały czas biję się z myślami, czy powinnam (przecież mogłabym nie pracować, wiem). Chcąc być niezależną, czuć się spełnioną... Myślę, że to nieodłączny stan - napisała na InstaStories.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Fot. Insatgram/ annalewandowskahpba

Na tym jednak nie koniec. Młoda mama przyjęła sobie za cel lepiej zarządzać czasem. Podróżowanie między Warszawą a Monachium jest wszak wyczerpujące.

Dzisiaj lecę na chwilę do Polski! To będą znowu dwa intensywne dni pracy. Lubię to! Ostatnio stwierdziłam, że jeśli prowadzę życie na dwa domy, mając dwójkę dzieci i kilka firm, muszę przeorganizować kilka rzeczy, poprawić, postawić na priorytety, inaczej zaplanować. Teraz co kilka dni dolatuję na spotkania. Staram się (podkreślam, starałam się) być na 100 procent zarówno w domu, kiedy jestem z dziećmi, jak i w firmach. To kolejny mój cel - balans na wszelkich płaszczyznach.

Anna Lewandowska znajduje też czas dla siebie 

Anna Lewandowska przyznała też, że choć tęskni za dziećmi, to czas spędzony z dala od nich jest dla niej oczyszczający. O podobnej postawie mówiła ostatnio Justyna Nagłowska, dziennikarka i prywatnie żona Borysa Szyca. 

Powiem wam, że teraz jestem częściej w domu niż kiedyś (zapewne pandemia to zmieniła) z dziećmi. Pracuję zdalnie, kiedy one są w przedszkolu, ale dla równowagi dolatuję na różne projekty. Niby tylko dwa dni, albo aż... Bardzo potrzebne dla oczyszczenia głowy - tłumaczyła Lewandowska.

Trenerka pokazała też, jak spędza czas wolny bez dzieci. Na taki zasługuje każdy z nas, choć wiele mam o tym zapomina. 

Anna Lewandowska wypoczywaAnna Lewandowska wypoczywa Fot. annalewandowskahpba/Insatgram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.