"Top Model. Finał". Krupa na beżowo, ale przebiła ją Sokołowska. Boska kreacja i nowa fryzura: grzywka i ciemne włosy

Joanna Krupa w finałowym odcinku "Top Model" zachwyca jak zawsze, ale to Katarzyna Sokołowska pokazała się z zupełnie nowej strony. Ta fryzura naprawdę jej pasuje!

Więcej o programie "Top Model" znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W finale "Top Model" po raz pierwszy, odkąd do udziału w show dopuszczono także mężczyzn, wystąpiły wyłącznie kobiety. Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska i Dominika Wysocka deklarowały, że łączą je przyjazne relacje, co mogliśmy zobaczyć już w pierwszych minutach najważniejszego odcinka w tym sezonie. Jednak wrażenie robiły nie tylko uczestniczki. Wspaniale wyglądały też osoby zasiadające w jury oraz przybyłe gwiazdy.

Zobacz wideo "Top Model". Uczestnicy szli w pokazie. Zamknięto dla nich główną ulicę w Warszawie

Katarzyna Sokołowska w grzywce i ciemnych włosach

Największe wrażenie na samym początku finałowego odcinka zrobiła Katarzyna Sokołowska. Reżyserka pokazów mody w białym komplecie prezentowała się niezwykle szykownie. Ażurowy garnitur zapadnie nam w pamięć, ale to nowa fryzura grała pierwsze skrzypce. Sokołowska przyzwyczaiła widzów do krótkiej fryzury. Teraz zobaczyliśmy ją w nowej wersji. Dłuższe, ciemne włosy i prosta grzywka to prawdziwa metamorfoza. Wygląda zachwycająco!

Fina Top Model 10 Katarzyna SokołowskaFina Top Model 10 Katarzyna Sokołowska KAPiF.pl / KAPiF.pl

Świetnie w bezowym kostiumie wyglądała także Joanna Krupa. Szerokie spodnie, obcisły top i włosy upięte nad szyją - wszystko to złożyło się na bardzo elegancką stylizację modelki. Więcej zdjęć z finału "Top Model" znajdziecie w naszej galerii.

Oprócz nich zjawili się także Dawid Woliński i Marcin Tyszka, którzy także zasiadają w jury. Na galę zaproszono wiele innych gwiazd stacji TVN, w tym m.in. Julię Kamińską oraz Jana Klimenta, który przybył z żoną Lenką.

Finał prowadzi oczywiście Michał Piróg, któremu towarzyszy obok Joanna Krupa. Komu kibicujecie?

Więcej o: