18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Różal o chorobie i swoim stanie. "Zdrowy nigdy nie będę, lekarz zrobił mi dwie transfuzje krwi, byłem jak zombie" [18+]

Marcin Różalski w najnowszym wywiadzie opowiedział o stanie zdrowia. Kick-bokser od kilku lat zmaga się z bolesnymi problemami.

Więcej o polskich gwiazdach przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Marcin Różalski w rozmowie z Michałem Cichym, który prowadzi autorski kanał na YouTubie, opowiedział o relacjach z Martinem Lewandowskim i obecnym stanie zdrowia. Sportowiec ciągle zmaga się z dolegliwościami.

Zobacz wideo "Ameryka Express": Gwatemalczycy zrobili Różalowi i Bartkowi prywatny koncert

Marcin Różalski ma problemy zdrowotne. "Ciągle coś się dzieje"

Różal przyznał, że niemal nie doszło walki z Joshem Barnettem. Różalski rok temu zmagał się z bardzo poważną anemią oraz ogólnym wycieńczeniem organizmu. Przed starciem lekarz był zmuszony przetoczyć mu krew, dwukrotnie.

Mam 43 lata, za chwilę skończę 44 i ciągle coś się dzieje. Zaleczę jedno, dzieje się drugie. Nie chcę być już zdrowy, bo nie będę, ale chcę w miarę być gotowy. (...) Byłem w opłakanym stanie, lekarz nie chciał mnie wypuścić, zrobił mi dwie transfuzje krwi. Ja miałem anemię p...doloną, ja byłem zombie.

Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej. Jest ono przeznaczone dla osób dorosłych, gdyż Różal pozwolił sobie na swobodną rozmowę i nie unikał przekleństw.

 

U Marcina Różalskiego podejrzewano nowotwór

Kilka miesięcy po walce z Joshem Barnettem wyszło na jaw, że Różal nie powinien brać udziału w pojedynku. Wtedy też kick-boxer opowiedział o swoich problemach, wyznał, że miał wysokie podejrzenie nowotworu, jego jelita zaś są w bardzo złym stanie.

Miałem bardzo duże, 90 procentowe, podejrzenie raka jelita grubego. Na szczęście okazało się, że nie mam nowotworu, ale mam bardzo zniszczone jelita. Przez to też miałem straszny zanik hemoglobiny, wewnętrzne krwawienie, bardzo niski poziom żelaza, niedokrwienie i podejrzenie udaru mózgu - wyznał Różalski w programie KRUK's different "Rozmowy w garniturach". 

Różalowi życzymy dużo zdrowia i wytrwałości.

Więcej o: