Joanna Koroniewska nie spędzi świąt w tradycyjny sposób. Wyznała, co planuje: Wiem, że mnie znienawidzicie za chwilę

Joanna Koroniewska podzieliła się z obserwatorami planami na zbliżające się wielkimi krokami Boże Narodzenie. Poprosiła również o pomoc w wyborze świątecznej stylizacji.

Więcej o polskich gwiazdach przeczytacie na portalu Gazeta.pl

Joanna Koroniewska sumiennie prowadzi konto na Instagramie. Aktorka i żona Macieja Dowbora zgromadziła już ponad 620 tysięcy obserwatorów, dodatkowo stara się być z fanami w ciągłym kontakcie - często organizuje serię pytań i odpowiedzi, dzięki którym można ją poznać od bardziej osobistej strony. Artystka właśnie podzieliła się z obserwatorami planami na nadchodzące święta.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała piękny ogród Katarzyny Dowbor

Joanna Koroniewska wylatuje z Polski na święta. Dokąd ucieka?

Koroniewska przyznała, że nie spędzi Bożego Narodzenia w Polsce. Aktorka wraz z Maciejem Dowborem i dwiema córkami wybiera się na urlop do ciepłych krajów. Gdzie konkretnie? Tego jeszcze nie wiemy, ale być może wkrótce gwiazda zdradzi więcej szczegółów.

Wiem, że mnie znienawidzicie za chwilę. Powiem wam coś strasznego, nie będzie się wam to podobać, ale musicie mi uwierzyć, że to była bardzo przemyślana decyzja, bardzo mądra decyzja, mam nadzieję, dla mnie i mojej rodziny. Otóż, w tym roku będę w święta bawić się pod palmami - wyznała podekscytowana Joanna Koroniewska.

Joanna Koroniewska prosi o pomoc w doborze stroju. "Chrzanić skromność i cnoty niewieście"

Aktorka zamieściła również na Instagramie dwa zdjęcia i poprosiła obserwatorów o pomoc w wyborze stroju kąpielowego, który zabierze ze sobą na egzotyczne święta. Do pierwszej fotografii pozuje w dwuczęściowym bikini, do drugiej wygina się w czarnym stroju kąpielowym z tiulowymi wstawkami.

 
Skoro już mnie nienawidzicie, to chociaż pomóżcie mi wybrać pasującą wersję kostiumu. Opcja jeden - chrzanić skromność i cnoty niewieście, wszystkie karty na stół. Epatuję kobiecością i nie pozostawiam złudzeń! Czy może jednak opcja dwa - jestem sexy, ale i nieco tajemnicza, zatrzymuję asy w rękawie.

Który strój, waszym zdaniem, bardziej pasuje do Joanny Koroniewskiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.