Karolina Szostak na premierze "Domu Gucci" w towarzystwie mamy. Na ustach czerwień. Internauci komplementują: Siostry!

We wtorek wieczorem odbyła się polska premiera filmu "Dom Gucci". Wśród zaproszonych gwiazd była Karolina Szostak, która na to wyjątkowe wydarzenie zaprosiła swoją mamę.

Więcej o wydarzeniach z show-biznesu przeczytasz także na Gazeta.pl >>>

23 listopada w jednym z warszawskich kin odbyła się premiera filmu "Dom Gucci", w którym zobaczymy Lady Gagę, Adama Drivera, Ala Pacino czy Jareda Leto. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele znanych osobowości, które zachwyciły wieczornymi stylizacjami. Izabela Janachowska przybyła cała w bieli, natomiast Joanna Przetakiewicz postawiła na sprawdzoną klasykę. Na ściance fotoreporterom pozowała także Karolina Szostak, która tego wieczora miała towarzystwo.

Zobacz wideo Szostak usłyszała seksistowski komentarz. Zareagowała

Karolina Szostak na premierze "Domu Gucci" pojawiła się w towarzystwie mamy. Internauci komplementują: Siostry!

Prezenterka telewizyjna nie zaszalała ze stylizacją. Szostak pojawiła się w czarnych spodniach oraz koszuli i marynarce w tym samym odcieniu. Nawet dodatki w postaci butów i torebki były ciemnego koloru. Rozpuściła włosy, które swobodnie opadały jej na ramiona. Zdjęcia stylizacji znajdziecie w naszej galerii.

Karolina Szostak zaprosiła na premierę "Domu Gucci" mamę. Maryla Szostak również postawiła na luz i do kina założyła jasne dżinsy i sweterek w odcieniach błękitu. Czerwona pomadka pięknie podkreśliła jej usta.

Maryla Szostak klika centymetrów wyższa o grzywkę - żartowała dziennikarka w opisie zdjęcia.
 

Internauci byli zachwyceni fotografią i zostawili pod wpisem sporo komplementów. Jeden z nich stwierdził nawet, że wyglądają jak siostry.

Siostry!
Piękna mama i córka.
Mama wygląda obłędnie. Rewelacja! - pisali.

Czyją mamę chcielibyście zobaczyć jeszcze na czerwonym dywanie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.