Karolina Szostak na premierze "Domu Gucci" w towarzystwie mamy. Na ustach czerwień. Internauci komplementują: Siostry!

We wtorek wieczorem odbyła się polska premiera filmu "Dom Gucci". Wśród zaproszonych gwiazd była Karolina Szostak, która na to wyjątkowe wydarzenie zaprosiła swoją mamę.

Więcej o wydarzeniach z show-biznesu przeczytasz także na Gazeta.pl >>>

23 listopada w jednym z warszawskich kin odbyła się premiera filmu "Dom Gucci", w którym zobaczymy Lady Gagę, Adama Drivera, Ala Pacino czy Jareda Leto. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele znanych osobowości, które zachwyciły wieczornymi stylizacjami. Izabela Janachowska przybyła cała w bieli, natomiast Joanna Przetakiewicz postawiła na sprawdzoną klasykę. Na ściance fotoreporterom pozowała także Karolina Szostak, która tego wieczora miała towarzystwo.

Barbara Kurdej-Szatan w reklamie PlayBarbara Kurdej-Szatan straci kolejny kontrakt. Play z niej rezygnuje

Zobacz wideo Szostak usłyszała seksistowski komentarz. Zareagowała

Karolina Szostak na premierze "Domu Gucci" pojawiła się w towarzystwie mamy. Internauci komplementują: Siostry!

Prezenterka telewizyjna nie zaszalała ze stylizacją. Szostak pojawiła się w czarnych spodniach oraz koszuli i marynarce w tym samym odcieniu. Nawet dodatki w postaci butów i torebki były ciemnego koloru. Rozpuściła włosy, które swobodnie opadały jej na ramiona. Zdjęcia stylizacji znajdziecie w naszej galerii.

Magdalena BoczarskaBoczarska wróciła z granicy. Uchodźcy jedzą liście i rodzą w lesie martwe dzieci

Karolina Szostak zaprosiła na premierę "Domu Gucci" mamę. Maryla Szostak również postawiła na luz i do kina założyła jasne dżinsy i sweterek w odcieniach błękitu. Czerwona pomadka pięknie podkreśliła jej usta.

Maryla Szostak klika centymetrów wyższa o grzywkę - żartowała dziennikarka w opisie zdjęcia.
 

Internauci byli zachwyceni fotografią i zostawili pod wpisem sporo komplementów. Jeden z nich stwierdził nawet, że wyglądają jak siostry.

Siostry!
Piękna mama i córka.
Mama wygląda obłędnie. Rewelacja! - pisali.

Czyją mamę chcielibyście zobaczyć jeszcze na czerwonym dywanie?

Więcej o: