Barbara Kurdej-Szatan straci kolejny kontrakt. Play z niej rezygnuje. "Mają dość awantur"

Barbara Kurdej-Szatan straci kolejną pracę. Jak podaje anonimowe źródło, sieć telefonii komórkowej Play chce zakończyć z nią współpracę.

Więcej na temat Barbary Kurdej-Szatan i jej sytuacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Dom Kurdej-SzatanKurdej-Szatan pokazuje mieszkanie. Sypialnia piękna, ale w łazience nuda

Barbara Kurdej-Szatan po opublikowaniu emocjonalnego wpisu, który był reakcją na nagranie z granicy polsko-białoruskiej zmaga się z kolejnymi kłopotami. Sprawą zainteresowała się prokuratura (aktorka nazwała bowiem strażników granicznych mordercami), a Jacek Kurski poinformował o tym, że Kurdej-Szatan traci rolę w produkcji TVP - "M jak miłość". Gwiazda, oprócz pracy w teatrze, cieszyła się jednak również kontraktem z siecią telefonii komórkowej Play. Teraz okazuje się, że firma rezygnuje z jej usług. 

Zobacz wideo Co dalej z Barbarą Kurdej-Szatan w „M jak miłość"?

Barbara Kurdej-Szatan znika z Play

Po wpisie Barbary Kurdej-Szatan marka Play wydała aż dwa oświadczenia dotyczące ich współpracy z aktorką. W obu przypadkach sieć odcinała się od wypowiedzi gwiazdy. Wydawało się jednak, że piękna blondynka z Playa może być spokojna o kontrakt z firmą. Play nie sugerował, że rozważa zakończenie współpracy z Barbarą Kurdej-Szatan. Teraz jednak, jak donosi Pudelek, sytuacja się zmieniła. Informator portalu podaje, że Kurdej-Szatan nie pojawi się w nowych, świątecznych reklamach Play. 

Play nie przedłuży kontraktu z Kurdej-Szatan. Czekają po prostu, aż skończy się ten, który teraz obowiązuje. W branży mówi się też, że w przyszłym roku nową kampanię będzie realizowała inna agencja reklamowa niż do tej pory. Agencje już składają Playowi oferty i propozycje jej odświeżenia - czytamy.

Informator serwisu dodaje też:

Mają dosyć tego zamieszania i awantur, listów protestacyjnych od klientów, które otrzymują i które blokują im skrzynki. 

Podobno marka chce być kojarzona z nowymi twarzami. Nie wykluczone więc, że pracę straci też Kuba Wojewódzki. Póki co Play milczy i nie wydał w tej sprawie żadnego oficjalnego oświadczenia. Próbowaliśmy skontaktować się również z Barbarą Kurdej-Szatan, ale dotąd nie odpisała na nasze wiadomości. 

Więcej o: