Gwiazdy na pokazie biżuterii ZoZo Design. Kombinezon Małgorzaty Rozenek pięknie podkreślił jej sylwetkę. Agata Rubik nie zaszalała

We wtorek wieczorem tłum gwiazd pojawił się w butiku ZoZo Design w Warszawie. Na czerwonym dywanie królowała czerń.

Więcej o wydarzeniach w polskim show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl >>>

23 listopada przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie odbył się pokaz nowej kolekcji biżuterii ZoZo Design. Wiele gwiazd upodobało sobie projekty tej marki, więc nie mogło ich zabraknąć na wydarzeniu. Wśród gościli pojawili się m.in. Małgorzata Rozenek z Radkiem Majdanem, Angelika Mucha, Magdalena Pieczonka i Małgorzata Tomaszewska.

Rihanna, MarinaRihanna zostawia za sobą "ogon", a Sandra Kubicka woli własny zapach

Zobacz wideo Rozenek wystartuje w wyborach?

Gwiazdy na pokazie biżuterii ZoZo Design

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan postawili na całkiem podobne stylizacje, w których dominowała czerń. "Perfekcyjna" pojawiła się w prostym kombinezonie z dosyć głębokim dekoltem i bufiastymi rękawami. Gwiazda jakiś czas temu chwaliła się, że dużo ćwiczy i trzeba przyznać, że wygląda fenomenalnie. Jej ukochany zdecydował się na to na jeansy, czarny golf oraz marynarkę. Do tego dobrał ciężkie buty z czerwonymi sznurówkami.

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek, Radosław Majdan KAPiF.pl / KAPiF.pl

Małgorzata Tomaszewska również postawiła na czarną stylizację. Materiałowe spodnie połączyła z prześwitującą koszulą oraz skórzaną kurtką. Prezenterka wybrała także na rzucający się w oczy dodatek - grubą opaskę do włosów, wysadzaną kamieniami.

Olga FryczOlga Frycz zmieniła fryzurę. "Miałam już dość tamtego blondu"

Małgorzata TomaszewskaMałgorzata Tomaszewska KAPiF.pl / KAPiF.pl

Na wydarzeniu pojawili się również Agata i Piotr Rubikowie. W ich stylizacjach także nie było zaskoczenia. Artysta, podobnie jak Radosław Majdan, wybrał niebieskie jeansy i czarną marynarkę, a jego ukochana materiałowe spodnie w odcieniu brązu, t-shirt i - tak samo - marynarkę.

Agata Rubik, Piotr RubikAgata Rubik, Piotr Rubik KAPiF.pl / KAPiF.pl

Zdjęcie pozostałych gwiazd obecnych na wydarzeniu znajdziecie w naszej galerii. Która stylizacja przypadła wam najbardziej do gustu?

Więcej o: