Olga Frycz zaszalała u fryzjera. "Miałam już dość tamtego blondu". Dobra zmiana?

Olga Frycz odwiedziła salon fryzjerski i pochwaliła się metamorfozą. Młoda mama zachwycała się nowym kolorem włosów.

Więcej informacji na temat metamorfoz celebrytów i gwiazd show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl

Kylie JennerSpektakularne metamorfozy gwiazd. Niektóre z nich nie przypominają samych siebie

Olga Frycz w czerwcu zaskoczyła fanów, kiedy pochwaliła się eksperymentem na włosach. Influencerka zafundowała sobie na głowie jasny blond. W takiej odsłonie wyglądała niebanalnie, a fani porównywali ją do Daenerys Targaryen, bohaterki "Gry o tron". Teraz gwiazda zdecydowała się na kolejną metamorfozę

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Olga Frycz w nowej fryzurze. Miała dość widocznych odrostów

Olga Frycz nie tylko ścięła włosy, ale także zmieniła ich kolor. Zrezygnowała z jasnego blondu, bo jak przyznała, ten nie był prosty w utrzymaniu. Kolor nie tylko ciemniał, ale i odrosty były bardziej widoczne. Gwiazda serialu "Dom nad rozlewiskiem" zdecydowała się więc na ciemniejszy odcień blondu, który zbliżony jest do jej naturalnego. Nową fryzurą pochwaliła się na InstaStories (zdjęcia w naszej galerii). To właśnie tam wyjaśniała przyczyny owej metamorfozy. 

Miałam już trochę dość tamtego blondu, głównie ze względu na to, że przy niewielkim odroście kolor i włosy nie wyglądały już tak estetycznie. Chciałam wrócić do swojego naturalnego z lekkim blaskiem. Teraz jestem zachwycona - cieszyła się.

Olga FryczOlga Frycz Fot. Instagram/ tojafrycz

Aktorka nawet po wyjściu z salonu zachwycała się nowym wizerunkiem. A jak wam się podoba? Dobra zmiana?

POLECAMY: Edyta Pazura znów eksperymentuje z fryzurą. Na jakie cięcie zdecydowała się tym razem? Jest modnie i w stylu lat 70. Wow

ZOBACZ TEŻAneta Zając dla roli u Patryka Vegi przeszła prawdziwą metamorfozę. W takiej odsłonie jej nie widzieliśmy. "Ojej! Ale zaskoczenie!"

Więcej o: