Premiera "Dziewczyn z Dubaju". Kalicka w odważnej kreacji, Gałązka zwyczajnie. Dody miało nie być, a jednak... wysłała zastępstwo!

Na premierze filmu "Dziewczyny z Dubaju" nie zabrakło gwiazd i osób związanych z produkcją. My patrzymy na stylizacje, które nie wszystkim wyszły na dobre. Zaskoczeniem było także pojawienie się Dody, choć w nieco innej formie.

Więcej na temat filmów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Film "Dziewczyny z Dubaju" powstawał w atmosferze skandalu. Doda i Emil Stępień, którzy wspólnie tworzyli produkcję, postanowili się rozwieść, a co jakiś czas na jaw wychodziły kolejne kontrowersyjne szczegóły ich związku. W poniedziałek 22 listopada odbyła się oficjalna premiera filmu, na której, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, piosenkarka się nie pojawiła. Natomiast niektórzy nie mogli przeboleć jej braku, dlatego na ściance postawili... Dodę z tektury. Cały zespół związany z filmem zapozował na ściance z papierową Dodą.

Doda Dziewczyny z DubajuDoda Dziewczyny z Dubaju KAPiF

Zobacz wideo "Dziewczyny z Dubaju" - jest pierwszy zwiastun. "Ile musiałby zapłacić ktoś, żeby się z tobą przespać?"

Premiera "Dziewczyn z Dubaju". Kalicka w odważnej i ryzykownej kreacji, a Gałązka pomyliła imprezy

Olga Kalicka, która zagrała jedną z tytułowych dziewczyn, pozowała fotoreporterom w odsłaniającej ciało sukni z połyskującej czerwonej tkaniny. Głębokie rozcięcie prezentowało całą nogę aktorki i podkreślało tym samym jej nienaganną figurę. To właśnie ta kreacja skradła show całej reszcie, choć trzeba przyznać, że sukienka jest odważna. Pasuje więc do filmu.

Olga Kalicka na premierze filmu 'Dziewczyny z Dubaju'Olga Kalicka na premierze filmu 'Dziewczyny z Dubaju' KAPiF.pl / KAPiF.pl

Paulina Gałązka, która wciela się w główną rolę w "Dziewczynach z Dubaju" nie popisała się stylizacją. Na premierę włożyła biały t-shirt z napisem, a do tego spodnie w ciemnym śliwkowym kolorze z rozcięciami do wysokości kostki. Całość prezentuje się dobrze, jednak zbyt zwyczajnie jak na czerwony dywan.

Paulina Gałązka na premierze filmu 'Dziewczyny z Dubaju'Paulina Gałązka na premierze filmu 'Dziewczyny z Dubaju' KAPiF.pl / KAPiF.pl

Maria Sadowska, która jest reżyserką obrazu, także nie postawiła na klasyczną elegancję, a ekstrawagancję. Wybrała skórzane spodnie, które połączyła ze spiczastymi sandałami, satynową bluzką i świecącym obszernym żakietem. Reżyserka dodała do tego czerwone rękawiczki i złotą biżuterię. Jak wyszło? Oceńcie sami. 

Maria Sadowska na premierze filmu 'Dziewczyny z Dubaju'Maria Sadowska na premierze filmu 'Dziewczyny z Dubaju' KAPiF.pl / KAPiF.pl

Katarzyna Figura wkroczyła na czerwony dywan niczym kowbojka. Na premierze zaprezentowała się w szarym skórzanym komplecie. Marynarki ze spodniami dopełniały zamszowe botki w stylu kowbojskim i kapelusz z tego samego materiału. Na szyi aktorki połyskiwał masywny naszyjnik.

Katarzyna Figura na premierze filmu 'Dziewczyny z Dubaju'Katarzyna Figura na premierze filmu 'Dziewczyny z Dubaju' KAPiF.pl / KAPiF.pl

Z kolei Anna Karczmarczyk wybrała na wieczór czarny i oversize'owy garnitur. Obszerna męska marynarka przysłaniała głęboki dekolt, a przy nogawkach spodni tańczyły frędzle. Aktorka wybrała także czarne dodatki - sandały i niewielką torebkę. Więcej zdjęć z premiery znajdziecie w naszej galerii.

Anna Karczmarczyk na premierze filmu 'Dziewczyny z Dubaju'Anna Karczmarczyk na premierze filmu 'Dziewczyny z Dubaju' KAPiF.pl / KAPiF.pl

Po więcej zdjęć gwiazd z premiery "Dziewczyn z Dubaju" zerknijcie do naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.