Matt Doran znieważył Adele, a wściekła gwiazda przerwała wywiad. Stacja zawiesiła dziennikarza

Gospodarz programu "Weekend Sunrise" Matt Doran został zdjęty z anteny na dwa tygodnie. Dziennikarz zaliczył poważną wpadkę podczas wywiadu z Adele, za który jego stacja zapłaciła krocie.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

"Weekend Sunrise" to australijski program śniadaniowy nadawany w Seven Network, który obecnie prowadzą Monique Wright i Matt Doran. Dziennikarz poleciał ostatnio do Londynu, aby przeprowadzić wywiad z gwiazdą muzyki pop, Adele. W czasie rozmowy bez pardonu przyznał, że nie zadał sobie trudu, aby przed spotkaniem wysłuchać jej nowej płyty, co ponoć rozwścieczyło wokalistkę.

Zobacz wideo Adele szaleje po zdobyciu gola przez Anglię

Te stylizacje polskie gwiazdy chciałyby wymazać z pamięciNajgorsze stylizacje gwiazd. Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek teraz by tego nie założyły!

Dziennikarz obraził Adele. Obrażona przerwała wywiad

19 listopada 2021 roku Adele wydała nową płytę "30" - pierwszy album od sześciu lat, który promuje przebój "Easy on Me". Wokalistka skupia się obecnie na promocji krążka, koncertując i udzielając wywiadów. Portal Daily Mail podaje, że w czasie kilkudziesięciominutowej rozmowy z Mattem Doranem artystka nie usłyszała jednak ani jednego pytania o płytę. Żeby było ciekawie, sama postanowiła zapytać dziennikarza, co sądzi o jej nowej muzyce.

Doran rzekomo stwierdził, że nie słuchał płyty. Mówi się, że obrażona Adele zakończyła wywiad, chociaż inne źródła twierdzą, że stało się to jeszcze zanim skonfrontowała się z dziennikarzem. Chociaż rozmowa została nagrana, wytwórnia Sony, do której należy Adele, podobno odmówiła telewizji Seven Network prawa do emisji jakiejkolwiek jej części - podaje Daily Mail.

Marcela Leszczak i Misiek KoterskiKoterski i Leszczak na zdjęciu z synem. Kurdej-Szatan zachwycona, ale znów się jej oberwało

Efekt? Seven Network na dwa tygodnie usunęła Dorana z anteny. Wcześniej telewizja rzekomo wydała milion dolarów, by zdobyć prawa do emisji rozmowy Adele z Oprah, materiału z jej koncertu One Night Only oraz właśnie niefortunnego wywiadu, który prowadził Doran.

Więcej o: