Anna Dereszowska chciała pochwalić się obiadem, a przypadkiem pokazała dziecko. Ups...

Anna Dereszowska pokazała twarz najmłodszego syna. Ta widoczna jest na elektronicznej niani, która znalazła się w kadrze.

Więcej informacji na temat gwiazd i ich dzieci na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Dereszowska należy do grona gwiazd, które strzegą prywatności swojej i bliskich. Do niedawna aktorka nie pokazywała wizerunku ukochanego. W mediach społecznościowych nie zamieszcza też zdjęć czy nagrań, na których widać twarze jej dzieci. Tym razem jednak prawdopodobnie nieco się pospieszyła i  przypadkiem pokazała najmłodszego, kilkutygodniowego syna.

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Anna Dereszowska pokazała syna. Tylko spójrzcie na elektroniczną nianię 

Anna Dereszowska i jej partner Daniel Duniak w połowie listopada powitali na świecie syna. Tym samym starsze pociechy aktorki - Lena i Maksymilian będą mogły sprawdzić się w roli starszego rodzeństwa. Dereszowska po porodzie zamieściła zdjęcie, na którym widać rękę i usta chłopczyka, a Daniel Duniak pochwalił się nagraniem ze szpitala, na którym można dostrzec, że gwiazda rodziła w bardzo komfortowych warunkach. Teraz w sieci pojawiło się też zdjęcie, na którym widać całą twarz noworodka. Kadr udostępniła Anna Dereszowska na InstaStoreis.

Aktorka "Przyjaciółek" zaaferowana reklamowaniem jednego z cateringów żywieniowych, mogła nie zauważyć, że w kadrze znalazła się elektroniczna niania. To właśnie na jej ekranie widać malucha.  

Anna Dereszowska pokazała synaAnna Dereszowska pokazała syna Fot. Instagram/ dereszowska

Może i aktorka pochopnie opublikowała zdjęcie, ale trzeba przyznać, że chłopczyk jest uroczy. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Dereszowska po porodzie opisała pobyt w szpitalu w czasie pandemii. "Uwaga większości skupiona jest na małym ludziku"

POLECAMY: Daniel Duniak - kim jest partner Anny Dereszowskiej? Para poznała się w wyjątkowych okolicznościach

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.