Britney Spears ostro zareagowała na wywiad Christiny Aguilery o kurateli. "Milczenie, gdy prawda jest znana to kłamstwo"

Britney Spears nie jest zadowolona z najnowszego wywiadu Christiny Aguilery na jej temat. Księżniczka popu błyskawicznie zareagowała na milczenie koleżanki po fachu. Zamieściła kilka gorzkich słów pod adresem byłej rywalki.

O tym, jak naprawdę wygląda życie Britney Spears, świat dowiedział się niespełna rok temu, gdy światło ujrzał dokument dziennikarzy "New York Times" - "Framing Britney Spears". Dowiedzieliśmy się wówczas, że piosenkarka jest wbrew własnej woli ubezwłasnowolniona i pozbawiona wszelkich, podstawowych praw. Oliwę do ognia dołożyły zeznania Britney z sądu z czerwca 2021 roku. Gwiazda przyznała, że jest faszerowana lekami, zmuszana do pracy, szantażowana, a także upokarzana od lat przez ojca oraz jego ekipę.

Britney SpearsBritney Spears zeznała przed sądem i wyjawiła brutalną prawdę o kurateli

Sprawa ruszyła pełną parą. Piosenkarka dostała pozwolenie na zatrudnienie własnego prawnika, co przyniosło szybkie efekty. We wrześniu sąd zdjął nadzór nad gwiazdą. Po 13 latach wreszcie jest wolna. Koledzy i koleżanki z branży gratulują odzyskania wolności i wspierają Britney. Christina Aguilera była nieco bardziej powściągliwa w najnowszym wywiadzie, co nie umknęło samej Spears.

Britney SpearsBritney Spears wreszcie wolna! Została zwolniona spod kurateli ojca po 13 latach

Britney Spears ostro zareagowała na wywiad Christiny Aguilery o kurateli

Christina Aguilera była jedną z większych gwiazda rozdania latynoskich nagród Grammy. Piosenkarka na czerwonym dywanie przykuła uwagę fotoreporterów jak mało kto. Jeden z dziennikarzy zadał jej pytanie o wyrok uwalniający Britney spod kurateli. Piosenkarka nie chciała nic mówić, a z odsieczą przyszedł jej agent, który zadeklarował, że nie poruszają tego tematu. Christina Aguilera na koniec rzuciła jedynie, że cieszy się jej szczęściem.

 

Co ciekawe, sama Britney zdecydowała się odnieść do krótkiego wywiadu. Na Instagramie zamieściła fragment rozmowy, a także w kilku zdaniach wyraziła żal.

Kocham i uwielbiam wszystkich, którzy mnie wspierali, ale odmowa mówienia, teraz kiedy prawda jest znana, jest równoznaczne z kłamstwem! 13 lat przebywania w skorumpowanym, obraźliwym systemie, ale dlaczego jest to tak trudny temat do rozmów? Jestem tą, która przez to przeszła. Wszystkim wspierającym, którzy się odezwali i wspierali mnie, dziękuję. Tak, to ma znaczenie!!!!! – napisała Britney.

Britney Spears, Christina AguileraBritney Spears, Christina Aguilera instagram.com@britneyspears

Następnie Britney zamieściła wypowiedź Lady Gagi. Piosenkarka jest jej o wiele bardziej wdzięczna niż Christinie. 

Zobacz wideo Kilka miesięcy, kilka dni, a nawet dwie doby! Tyle trwały najkrótsze małżeństwa gwiazd
Więcej o: